Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ŞURED YÖNETİMİ VALİ GÜVENÇ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

ŞURED YÖNETİMİ VALİ GÜVENÇ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa profesyonel Rehberler Derneği (ŞURED) başkanı Kamil Türkmen ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa valisi Sayın Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2012 Cuma 21:18
ŞURED YÖNETİMİ VALİ GÜVENÇ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİŞURED Başkanı Kamil TÜRKMEN. Yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Yektaş, Müslüm Akkay, A. Baki Karakeçili ve Müslüm Çoban Ziyarette Şanlıurfa’nın turizm ile ilgili sorunlar masaya Yatırıldı.
Acil çözüm önerilerini ileten bir dosya sundu. Konu hakkında rehberler denetim yetersizliği ve denetlemelerin yapılması noktasında vali Güvenç’ten destek istendi.Ayrıca şehrin tanıtım noktasında yurt içi ve yurt dışı fuarlarda Şanlıurfa’yı temsilen rehberler gönderilmesinin uygun olacağı da sayın Celalettin Güvenç tarafından kabul gördü.Sayın Güvenç’te her zaman turizm deki sivil toplum örgütleriyle beraber olduğunu sorunların çözümü noktasında gerekli talimatların verileceğini belirterek Rehber örgütünün tepe noktası olan  Türkiye Rehberler Birliği TUREB’te yönetimde olmasından dolayı sayın Türkmen’i tebrik etti.Rehberler daha sonra vali yardımcısı Ramazan İletmiş’ide makamında ziyaret ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com