Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat ŞURED hizmet içi eğitim semineri

ŞURED hizmet içi eğitim semineri

Şanlıurfa Turist Rehberleri Derneği (ŞURED) Hizmet içi Eğitim Seminer Düzenledi TUREB ve ŞURED işbirliğinde yapılan,2012 yılında aktif rehberlik yapacak olanlar için Kültür ve Turizm Bakanlığınca her yıl önerilen ders konularından oluşan hizmet içi eğitim seminerleri bölgesel düzeyde hafta sonu Gaziantep’te yapıldı.

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2011 Pazartesi 11:10
ŞURED hizmet içi eğitim semineri
Gaziantep Met Gold otel Toplantı Salonunda düzenlenen seminere, Şanlıurfa ve çevre illerden gelen vize yaptırmak isteyen, turist rehberleri katıldı.

 

Konu hakkında bir açıklama yapan Şanlıurfa Rehberler Derneği Başkanı Kamil TÜRKMEN ”amacımız Rehber arkadaşlarımızı en güncel bilgilerle, değerli akademisyen hocalarımız vasıtasıyla bilgilendirmektir. Bu yıl seminer konularımız 1915 Ermeni olayları, Çanakkale-Gelibolu tarihi milli park ve Halkla ilişkiler iletişim konularını detaylı bir şekilde işledik. Seminere katılan Rehberlere Gaziantep Üniversitesi Öğretim üyelerinden Yrd. Doç.Dr.Celal Pekdoğan bilgiler verdi

Türkmen, buradan Şanlıurfa il Kültür Turizm Müdürlüğüne seslenerek, ilgili kuruluşlar ile yazışmaları başlatmasını ve önümüzdeki yıl (2012) yapılacak olan semineri ilimizde Şanlıurfa’da düzenlemek istediklerini söyledi. Burada bizim Harran Üniversitesinde konularına hakim kıymetli hocalarımız mevcuttur. Lütfen gerekli çalışmaları başlatın biz TUREB ve ŞURED olarak her türlü katkıyı vermeye hazırız” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com