Advert
Advert
Advert

ŞURED hizmet içi eğitim semineri

Şanlıurfa Turist Rehberleri Derneği (ŞURED) Hizmet içi Eğitim Seminer Düzenledi TUREB ve ŞURED işbirliğinde yapılan,2012 yılında aktif rehberlik yapacak olanlar için Kültür ve Turizm Bakanlığınca her yıl önerilen ders konularından oluşan hizmet içi eğitim seminerleri bölgesel düzeyde hafta sonu Gaziantep’te yapıldı.

ŞURED hizmet içi eğitim semineri
ŞURED hizmet içi eğitim semineri
Gaziantep Met Gold otel Toplantı Salonunda düzenlenen seminere, Şanlıurfa ve çevre illerden gelen vize yaptırmak isteyen, turist rehberleri katıldı.

 

Konu hakkında bir açıklama yapan Şanlıurfa Rehberler Derneği Başkanı Kamil TÜRKMEN ”amacımız Rehber arkadaşlarımızı en güncel bilgilerle, değerli akademisyen hocalarımız vasıtasıyla bilgilendirmektir. Bu yıl seminer konularımız 1915 Ermeni olayları, Çanakkale-Gelibolu tarihi milli park ve Halkla ilişkiler iletişim konularını detaylı bir şekilde işledik. Seminere katılan Rehberlere Gaziantep Üniversitesi Öğretim üyelerinden Yrd. Doç.Dr.Celal Pekdoğan bilgiler verdi

Türkmen, buradan Şanlıurfa il Kültür Turizm Müdürlüğüne seslenerek, ilgili kuruluşlar ile yazışmaları başlatmasını ve önümüzdeki yıl (2012) yapılacak olan semineri ilimizde Şanlıurfa’da düzenlemek istediklerini söyledi. Burada bizim Harran Üniversitesinde konularına hakim kıymetli hocalarımız mevcuttur. Lütfen gerekli çalışmaları başlatın biz TUREB ve ŞURED olarak her türlü katkıyı vermeye hazırız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı