Advert
Advert
Advert

Süleyman Elgün: Ayakta tutan güç duadır

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, "Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ayakta tutan ne parti yönetimi nede teşkilatlanmalardır. Onu ayakta tutan güç namazından sonra rabbim sen bu başbakanımıza güç ve kuvvet ver diyen insanların duası olduğuna inanıyorum" dedi.

Süleyman Elgün: Ayakta tutan güç duadır
Süleyman Elgün: Ayakta tutan güç duadır

30 kişilik yönetimi kurduklarını söyleyen AK Parti Eyyubiye ilçe başkanı Süleyman Elgün, Eyyubiye büyük bir ilçe, hatta Türkiye'deki birçok ilden daha büyük bir ilçedir. Eyyubiye'nin her ailesinden birini yönetime almaya çalıştık. Tabi tüm ailelerden almak mümkün olmadı. Ama yönetim sayımız belli olduğu için anca 30 kişiyi yönetime alabildiklerini söyledi.
Elgün, Bu yönetimimiz Urfa'nın Eyyubiye'nin aynası olacaktır. Eyyubiye'nin her noktasına her köşesine hizmet götürecektir. Mahalle temsilcileri aracılığı ile bütün mahallelere inerek halka hizmet götürmeyi hedefliyoruz. Hizmet noktası konusunda en güzel yönetimi oluşturmaya çalıştıklarını belirtti.
Elgün, "Başbakanımızı ayakta tutan ne yönetimlerdir, nede başkanlardır, onu asıl ayakta tutan güç partiye uğramadığı halde evinin kenarında köşesinde oturan ve namazından sonra rabbim sen bu başbakanımıza güç ve kuvvet ver diyen insanların duasıyla ayakta durduğuna inanıyorum" dedi.
Eyyubiye'de bir sürü eksikliğin olduğunu belirten Elgün, "Yeni oluştuğu için ilçede hiçbir kurum müdürlüğü ve kurum binasının olmadığını söyledi. En son sefer Ankara'ya gittiğimiz de sayın bakanımız Faruk Çelik'ten Eyyubiye ilçesine özel bir ilgi ve alakanın göstermesi hususunda özel bir rica da bulundum" dedi.
Elgün, son olarak yönetime müracaat eden tüm arkadaşlarımız yönetime girebilecek seviye bilgi ve donanıma sahipti ama biz sadece yönetime 30 kişiyi alabildiklerini ifade etti.

Şeyhmus AYDOĞDU

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle