Advert
Advert
Advert

Süleyman aşiretinden AK Partiye destek

Süleyman ailesinin fertleri dün gece düzenlediği açık hava toplantısında AK Partiye desteklerini açıkladılar.

Süleyman aşiretinden AK Partiye destek
Süleyman aşiretinden AK Partiye destek

Toplantıya Milletvekili adayları Yusuf Eğilmez  Ahmet Eşref Fakıbaba AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkan yardımcısı Faruk Bayuk Hilvan İlçe Başkanı Hanifi Düzme Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayuk Kanaat önderleri ve Süleyman aile Fertleri katıldı. Toplantıda Aile mensupları 2002’den beri AK Partili olduklarını bundan böylede desteklerinin süreceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın dedi.

AK Parti İl Başkan yardımcısı Faruk Bayuk Konuşmasında şunları söyledi; ‘’2002’den beri bu Partiye gönül veren bir aile olarak ailemizden ilk Milletvekilimiz olan sayın Faruk Bayrak’a Türkiye büyük millet meclisi de ailemizin temsil etme fırsatı veren AK Partiye de bu seçimde her türlü desteği verdiğimizi belirtir aile fertleri olarak bu kutlu davanın her zaman yanında olacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın ’’.

AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Hanifi Düzme Konuşmasında şunları söyledi ; ‘’Yarım asırlık dönemine damgayı vuran Süleyman ailesi şimdi de iktidarı devam ermektedir. Biz iktidarımızı AK Parti de devam ettiriyoruz. AK Parti bizim fikrimize zikrimize aile ye en yakın olan Parti olduğu için biz hepimiz buradayız ’’.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayuk Konuşmasında şunlara yer verdi; ‘’ Gerçekten Hilvan küçük bir ilçe olması rağmen ama siyasi etkisi büyük olan bir ilçemizdir. Gerçekten Süleyman ailesi olarak gören yaptıkları yerlerde insanlardan kolay kaynaşa bilen insanlara hizmet etmeyi kendilerine görev etmişler. Tabi ki şuan Türkiye de hizmette devrim yapmış özellikle hizmette özellikle sağlıkta, eğitimde, ulaşımda devrim yapmış bir iktidar şuanda iş başında 13’ncü yılındayız Türkiye Cumhuriyeti tarihinde hiçbir parti bu kadar görevde kalmamıştır. Buda Partimizin lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve şuan ki Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu gerçekten sürekli hizmetleri bizlere sunmuşlardır’’.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!