Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞUGİAD’ın Konuğu Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu

ŞUGİAD’ın Konuğu Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu

Şanlıurfa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, ŞUGİAD üyelerine yönelik bilgilendirme toplantısının bu haftaki konuğu oldu.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2013 Salı 14:21
ŞUGİAD’ın Konuğu Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’nu bu haftaki toplantılarına konuk eden ŞUGİAD’ın tüm Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

ŞUGİAD Başkanı Memet Öksüzoğlu’nun  açılış konuşması ile başlayan toplantıda Genç İşadamları  yer aldı. Toplantıdaki konuşmasına yoğun çalışma temposuna rağmen kendilerini kırmayarak toplantılarına katılan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’na teşekkür ederek başlayan ŞUGİAD Başkanı Memet Öksüzoğlu’nun, göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları Dernek olarak takip ettiklerini söyledi.


İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu ise ŞUGİAD Başkanı ve Üyelerine teşekkür ederek; ŞUGİAD camiasını kuruluşundan bu yana başarılı çalışmalarını takip ettiklerini ve takdirle izlediğini  belirtti. Büyükhatipoğlu, toplantıdaki konuşmasının ardından yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Uğur Büyükhatipoğlu 2010 yılında sayısı 96 olan ihale sayısının 2012 yılında 320’lere yükseldiğini, bu rakamın açılan ihalelerle daha da artacağını ifade etti.

Toplantıdaki içme suyu projeleri, kültürel çalışmalar, köy yolları, turistlik bölgelerdeki ulaşım çalışmaları hakkında bilgilerde verdi. Büyükhatipoğlu, bir süre önce yıkılan eski 11 Nisan Stadyumuyla ilgili son durumuda anlattı. Büyükhatipoğlu ‘Proje aşamasında tartışmalara yol açan otel projesinden vazgeçtik. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Faruk Çelik projenin üzerinde hassasiyetle duruyor. 11 Nisan Meydan Projesi Doğu ve Güneydoğu’nun en büyük ve modern meydanı olacak. Şanlıurfa Belediyesi ile de bu projede ortak çalışma yürütüyoruz. Çalışmalarımız bunlarla sınırlı değil. Vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi, yaşam kalitelerinin artması ve yeterli hizmeti alabilmeleri adına bütün çalışma arkadaşlarımızla yoğun çaba sarf ediyoruz, Sayın Bakanımız Faruk Çelik’in ve Valimiz Celalettin Güvenç’in bu çalışmalarımızda çok büyük desteklerini alıyoruz’ dedi. Büyükhatipoğlu, ŞUGİAD üyelerinin sorularını da tek tek yanıtladı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Memura karne ve ek zam geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com