Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya ŞUÇGAD'DA "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ" MESAİSİ

ŞUÇGAD'DA "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ" MESAİSİ

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) üyeleri ile dernek binasında bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2015 Pazar 10:17
ŞUÇGAD'DA

Gerçekleştirilen toplantıda gazetecilerin sorunları ve kentin sorunları değerlendirildi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününün yaklaşmasıyla çalışan gazetecilerin o önemli gününde derneğin yapacağı faaliyetler kararlaştırıldı. ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak her 15 günde bir dernek üyeleriyle istişare yaparak kentin sorunlarını iyileştirmek için toplantılarını hatırlatarak toplantılarının sürekli devam edeceğini söyledi.

 Gülebak, "Çalışan Gazeteciler Derneği olarak her 15 günde bir istişare toplantısı gerçekleştiriyoruz. Bugün yine yoğun bir katılım ile istişare toplantısını gerçekleştirdik. Biz dernek olarak her geçen gün Şanlıurfa’mıza nasıl faydalı olabiliriz? Sahada çalışan basındaki arkadaşlarımızın nasıl kariyerlerini yükseltebiliriz? Her gün planlar yapıyoruz, bu planları da burada arkadaşlarımızla birlikte tartışarak doğru yolu bulmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

 "GAZETECİLER KENDİ GÜNÜNDE AİLESİYLE OLACAK"

 10 Ocak Çalışan Gazeteciler dernek olarak yapacakları etkinliklerin kararını almak için istişare ettiklerini vurgulayan Başkan Gülebak sözlerini şöyle sürdürdü:

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle arkadaşlar ile istişare toplantısı yaptık. 10 Ocak’ta ne yapalım? Diye burada fikir alış verişinde bulunduk, fikirlerini aldık. İnşallah 10 Ocak’ta Şanlıurfa’da Çalışan Gazetecilere yakışacak bir gece yapma kararı aldık. Gecemizde Derneğimiz yaptığı faaliyetleri katılımcılara aktaracağız, vefat eden gazeteci arkadaşlarımızı anacağız, sahada çalışan gazeteci kardeşlerimizin zorluklarını göz önüne alıp o anın fotoğraflarını sergileyeceğiz. 10 Ocak günü bütün gazeteci arkadaşlarımız aileleriyle birlikte gelip kaynaşmayı arttırmak için ailelerimizle o gece orada bulunacağız. Çünkü biz her gün sahadayız ama ailelerimizin de bir biriyle olan ilişkilerinin pekişmesi ve bağlarımızın kuvvetlenmesi için gece ailelerimizde katılacak."

"SAHADA ÇALIŞAN BÜTÜN KARDEŞLERİME SESLENİYORUM"

 Sahada çalışan gazetecilere seslenen Başkan Gülebak, "Bizim derneğe kayıtlı olup veya olmayan çünkü biz Şanlıurfa’nın derneğiyiz, her zamanda onların yanındayız. Bir fotoğraf sergisi düşünüyoruz, bu fotoğraf sergisinde ulusal anlamda ortaklaşa bir şekilde Türkiye’nin önde gelen gazetecilerin ödül aldığı fotoğraflarının yanı sıra bizim gazetecilerimizin de çektiği fotoğrafların sergisini yapmayı planlıyoruz. İnşallah gün geçtikçe Şanlıurfa’ya faydalı bir dernek olması için çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bu gece bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com