Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Şubat Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Şubat Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2011 Pazartesi 21:38
Şubat Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Belediye Meclisi Şubat Ayı 1. Birleşim Toplantısı Belediye Başkan Vekili Habib Arslan başkanlığında gerçekleştirildi.

      Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak geçtiğimiz ay meclise sunulan ve ilgili birimlere havale edilen çeşitli konulara ilişkin soru önergelerine verilen yanıtlar okundu. 

     Soru önergelerinin yanıtlanması ve diğer soru önergelerinin okunarak havale edilmesinin ardından toplantının asıl gündem maddelerine geçildi.

   Buna Göre;

   Toplantıda, “07.06.2010 tarih ve 53 nolu Belediye Meclis Kararı ile ilgili düzeltme kararı” alınırken 2 adet motosikletin Belediyeye hibe olarak kabul edilmesi” onaylandı.

   “Bilboardların İlan-Reklam Vergilerinin Görüşülmesi” ve “İşyeri ÇTV Gruplarının Derecelendirilmesi” başlıklı gündem maddelerini Plan ve Bütçe Komisyonuna havale eden Belediye Meclis Üyeleri, Mevlevihane Çarşısındaki 7 Dükkânın “El Sanatlarımızın Yaşatılması Amacıyla” derneklere tahsis edilmesi için Belediye Encümenine yetki verilmesine karar verdi.

     “Eyyübiye Polis Karakol yerinin İl Emniyet Müdürlüğü’ne Tahsisi” için Belediye Encümenine yetki veren Şanlıurfa Belediye Meclisi diğer gündem maddelerini ise bir sonraki birleşime bıraktı.   

   Şanlıurfa Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Birleşim Toplantısı, 8 Şubat 2011 Salı Günü(Yarın)Saat 14’te Yapılacaktır.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com