Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Su Entegre Tesisi İçin İmzalar Atıldı

Su Entegre Tesisi İçin İmzalar Atıldı

Viranşehir Belediyesi su entegre tesisi için Avrupa birliği delegasyonu ile 30 Nisan 2013 tarihinde Ankara’da mutabakat zabtını imzaladı. Bu proje ile Viranşehir’in alt yapı sistemi yenilenecek.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2013 Cuma 08:05
Su Entegre Tesisi İçin İmzalar Atıldı

Viranşehir Belediyesi altyapıda devrim gibi bir proje hazırladı. Projenin ilk aşamasını Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun, Ankara’da katıldığı mutabakat zabtı sözleşmesini imzalayarak başlattı. Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun, Ankara’da Entegre Su projelerinin hazırlanması için teknik yardım projesi imza törenine katıldı. İmza törenine Belediye Fen İşleri ile Su-Kanalizasyon işleri müdürleri de katıldı. Törende Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun, AB delegasyonu ile anlaşmaları imzaladı. Bu proje ile ilçenin altyapısı yenilenecek. İlçedeki tüm içme suyu şebekesi ile kanalizasyon şebekesi kontrol edilecek. Anakollektör ve içme suyu isale hatları değişecek. İlçenin güneyine 5 km uzaklıkta atık su arıtma tesisi kurulacak.

Projenin ilk aşamasının yapılmasının ardından müşavir firma ihalesi gerçekleşti. Firma yetkilileri ilçeye gelerek altyapı sistemini kontrol ettiler.

Haber: Nurettin Karakış / Viranşehir

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Üniversite öğrenci kulüplerinden ortak açıklama: Referanduma evet!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com