Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem SU BORCU OLAN VATANDAŞLARIN DİKKATİNE!

SU BORCU OLAN VATANDAŞLARIN DİKKATİNE!

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İşleri Başkanlığı (ŞUSKİ) abonelerine kaçırılmaması gereken pek çok imkân sağlandı.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2014 Perşembe 13:50
SU BORCU OLAN VATANDAŞLARIN DİKKATİNE!

ŞUSKİ'den yapılan yazılı açıklamadfa şöyle denildi: 6552 Sayılı İş Kanunu ile abonelerimize kaçırılmaması gereken pek çok imkân sağlandı. Bu kanun borçlu abonelere borçlarının yeniden yapılandırılması ve borcunuzu 36 ayda 18 taksite kadar taksitlendirilmesi imkânı verdi.

Borçlarınızı 6552 sayılı Kanundan yararlanarak yeniden yapılandırmak için Karaköprü, Karakoyun İş merkezlerinde bulunan ŞUSKİ vezneleri ve İlçe Merkezlerimizdeki ŞUSKİ veznelerine müracaat edebilir.
1 Aralık son başvuru tarihi olması nedeniyle halkımızın bu imkândan yararlanması ve mağdur edilmemesi amacıyla ŞUSKİ veznelerinin çalışma saatleri yeniden düzenlenmiştir. 27 Kasım - 01 Aralık tarihleri arası, cumartesi ve Pazar günü de olmak üzere başvuru yapılabilecektir.
BAŞVURU YAPILABİLİNECEK VEZNELER VE ÇALIŞMA SAATLERİ:
1) Karakoyun İş Merkezi
2) Karaköprü Şuski Tahakkuk Bürosu
3) İlçelerdeki Şuski Tahakkuk Bürosu
27.11.204 ve 01.12.2014 tarihleri arasında Cumartesi ve Pazar günü de dahil olmak üzere mesai saatleri 08:00 21:00’e arasıdır.
Birikmiş borçların yapılandırılmasına yönelik büyük bir imkân sunan ve abone lehine pek çok uygulama getiren söz konusu düzenlemeden faydalanmak borcu olan hemşerilerimizin menfaatinize olacaktır.
Kanunun getirdiği bu imkânlardan yararlanmak için son başvuru süresinin 01 ARALIK 2014 tarihi mesai saati bitimi olduğunu hatırlatır, kamuoyuna önemle duyururuz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com