Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ströer – Kentvizyon; Biz davanın taraftarı değiliz

Ströer – Kentvizyon; Biz davanın taraftarı değiliz

Ströer – Kentvizyon firması Mehmet Cafer’in açtığı ve kazandığı daha ile ilgili basın açıklaması yaparak; “Biz davanın taraftarı değiliz” dedi

Giriş Tarihi: 29 Şubat 2012 Çarşamba 17:46
Ströer – Kentvizyon; Biz davanın taraftarı değiliz
İşte Firmadan yapılan yazılı açıklama; “Şirketimiz hakkında bazı yerel medya kuruluşlarında yer alan haberlerle ilgili olarak, sorumluluk bilinciyle açıklama gereği duyulmuştur.

Öncelikle firmamızın da ortağı bulunduğu, ortak girişim adına kiralama yapılan, Kent Mobilyalarıyla ilgili açıldığı söylenen davada, şirketimiz kesinlikle davanın tarafı değildir. Bilindiği gibi, hukuk usulünde hüküm ancak, davaya taraf olanlar için tesis edilir. Söz konusu dava, davayı açan davacı ile Şanlıurfa Belediyesi arasında geçmiştir. Basında bilgileri yer alan davayla ilgili olarak firmamıza, henüz idare tarafından ulaştırılmış resmi bir bildirim de bulunmamaktadır. Bu nedenle, karar hakkında esasa ilişkin bir değerlendirmede bu aşamada bulunulamayacaktır. Ancak haricen edinilen bilgilere göre, kararın nihai bir karar olmadığı, yani kesinleşmediği; Danıştay’da temyiz aşamasının bulunduğu, İdare’nin karar aleyhine itiraz yoluna gideceği öğrenilmiştir. Dolayısıyla, firmamızın Kent Mobilyalarıyla ilgili faaliyetlerini bırakmasını gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Kent mobilyalarıyla ilgili karar mercii Şanlıurfa Belediyesi olup verilecek karar doğrultusunda işlem tesis edileceği malumdur.

Bu bilgiler ışığında, taraf olmadığımız halde,bahsi geçen kararın tarafımıza resmen iletilmesi halinde,kararın olası sonuçları hakkında hukukçularla gerekli değerlendirmelerde bulunulacaktır.  Yapılacak değerlendirmeden sonra, şirketimiz sözleşme gereğince hukuka uygun olarak atılması gereken adımları atacaktır. Ancak, hukuksal süreç içerisinde ve yasalar çerçevesinde firmamız sözleşmeden kaynaklanan haklarını kullanmaya devam etmektedir” dedi.

DAVA İLE İLGİLİ ÇIKAN HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com