Advert
Advert
Advert

STK'ların Bayramlaşma Geleneği Devam Etti

Şanlıurfa'da ilki geçen bayram gerçekleşen ve tüm Sivil Toplum Kuruluşlarının bir arada bayramlaştığı program bu bayram da devam etti

STK'ların Bayramlaşma Geleneği Devam Etti
STK'ların Bayramlaşma Geleneği Devam Etti admin

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren 150 sivil toplum kuruluşu (STK) Kurban Bayramı münasebetiyle Şehitlik Çamlık'ta bir araya gelerek bayramlaştı.

Kurban Bayramının ikinci gününde Şehitlik Çamlık’ta düzenlenen bayramlaşma programına Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri İbrahim Halil Yıldız, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül katıldı.

Programda basın mensuplarına bir açıklamada bulunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa'daki STK’ların toplu bayramlaşma programı düzenlemesin takdirle karşıladı.

Programda misafirlere şeker ve kolonya ikram edildi.

 

 

 

Şanlıurfa’da STK’lar bayramlaştı şanlıurfada stk bayramlaşması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2017-09-04 Mübarek kurban bayramında savaş mağduru kadınlara çocuklara yetimlere yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkürler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!