Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor STK Üyesi Bayanlara Gaziantep Gezisi

STK Üyesi Bayanlara Gaziantep Gezisi

Giriş Tarihi: 10 Mart 2010 Çarşamba 10:55
STK Üyesi Bayanlara Gaziantep Gezisi

Şanlıurfa Belediyesi Kadın ve Çocuk Koordinasyon Merkezi, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları(STK)'nda temsilci ve üye olarak görev yapan bir grup bayanı gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Gaziantep iline götürdü.

   Belediye Başkanı Fakıbaba'nın Eşi Gül Fakıbaba'nın öncülüğünde incelemelerde bulunmak üzere Gaziantep'e giden STK temsilcileriyle üyeleri özellikle Gaziantep'li bayanların el sanatları konusunda neler yaptıklarını yerinde görme imkânı yakaladı.

   Böyle faydalı bir gezinin düzenlenmesinde emeği geçen Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'ya ve Eşi Gül Fakıbaba'ya teşekkür eden bayanlar gezi sırasında gözlemledikleri deneyimleri Şanlıurfa'da ev hanımlarıyla paylaşmayı düşündüklerini söylediler.

   Gezi hakkında bilgi veren Bayan Gül Fakıbaba bu tür gezileri daima gerçekleştirdiklerini belirterek, "Daha önce mikrokredi üyesi bayanlarımızı Gaziantep ve Suriye'ye götürmüştük. Bu gezilerimiz sırasında bayanların neler yaptıklarını gözlemleyerek Urfalı bayanlarımızı bu konuda üretken konuma getiriyoruz. Bugünde STK temsilcileri ve üyelerini geziye götürüyoruz. Onlarla bir görüş birliği oluşturmayı hedefliyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

1.Lig’de istifa depremi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com