Advert
Advert
Advert

STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Halfeti Kaymakamı ve vekaletten Halfeti Belediyesi'ne kayyım olarak atanan Kaymakam Şeref Albayrak'ı ziyaret etti. Başkan Çiftçi Halfeti STK temsilcileriyle bir araya gelerek Halfeti için yapılacaklar konusunda istişarede bulundu.

STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

 

Halfeti ilçe Kaymakamı ve vekaletten Halfeti Belediyesi'ne kayyım olarak atanan Kaymakam Şeref Albayrak'a ilçede yapılacak çalışmalar konusunda her zaman destek vereceklerini ifade eden Başkan Çiftçi, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Kaymakam Albayrak ise destek ve ziyaretlerinden dolayı Başkan Çiftçi'ye teşekkür etti.

Daha sonra Halfeti'de STK temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Çiftçi, ilçeye önem verdiklerini belirterek: "Kaymakamımız göreve aşladı. Başlarken de çok önemli bir görev ile başladı ilçe belediye başkanlığını da yürütüyor. Hepimiz güzel bir şekilde kaymakamımıza yardımcı olacağız. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak biz destek verirken, istiyorum ki her kurum her sivil toplum örgütü her esnaf gurubu bir çalışma ekibi içerisin de bu bakışla hareket etsin. Halfeti'miz de 2016 yılın da ne söylediysek başladık. Bazılarını bitirdik bazılarını da yapım aşamasındayız. Yapılacaklarımızı programlıyoruz. Önemli olan o program bağlı kalmak o programa sadık bir şekilde hareket etmek" dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ
Sivil Toplum Kuruluşlarının destekleriyle birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını belirten Başkan Çiftçi: "İlçemize birlik ve beraberlik içerisinde hizmet ediyoruz. Herkesi seviyoruz. Vatandaşımızın bu ilçe de güzelce yaşama hakkı vardır. İyi hizmet alabilme hakkı vardır. Çalışmalarımız güzel gidiyor. İlçemiz derli toplu oluyor. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Halfeti'ye hizmet etmekten mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Sivil toplum kuruluşları esnaf gurupları muhtarlarımız var, muhtarlarımızla da bir araya geldik onlarla da konuştuk talepler varsa yazılı olarak iletin bunlar hepsini inceliyoruz" diyerek talepleri tek tek dinledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!