Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset STK temsilcileri; Eski Vilayet yerine RABİA ismi verilsin

STK temsilcileri; Eski Vilayet yerine RABİA ismi verilsin

İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Demokrasi ve özgürlüğü çağrıştıran Rabia ismini talep eden STK’ların talebini destekliyoruz” dedi.

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2013 Çarşamba 13:08
STK temsilcileri; Eski Vilayet yerine RABİA ismi verilsin

Şanlıurfa STK Platformu üyeleri AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’i makamında ziyaret ederek Şanlıurfa Topçu Meydanı yanında bulunan ve henüz ismi konulmamış Eski Vilayet yeri için Rabia Meydanı ismini önerdiler.

 

İl Başkanlığını STK Platformu adına ziyaret eden STK İl Başkanları ve temsilcileri adına konuşan Osman Gerem; “Mısır’da gerçekleşen askeri darbeye karşı demokrasi yanlılarının protesto için toplandığı ve özgürlük meydanı olarak adlandırılan Rabia meydanının ismini Şanlıurfa’da yaşatmak istiyoruz. Bu konuda halkın büyük bir isteği var. Biz de STK’lar olarak İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Şanlıurfa Milletvekilleri ve Bakan Faruk Çelik’ten talep ediyoruz. Şanlıurfa’nın kurtuluş meydanı olarak bilinen Topçu Meydanının yanında bulunan Eski Vilayet yerine Rabia Meydanı isminin verilmesi şehrimiz adına güzel bir gelişme olacaktır” dedi.

 

Türkiye’nin geçmişte birçok darbe yaşadığını ve AK Parti hükümetleri ile özgürlüklerin genişletildiğini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “AK Parti iktidar olduğu günden bugüne hep özgürlüklerden ve demokrasiden yana olmuştur. Demokrasi ve özgürlüğü çağrıştıran Rabia ismini talep eden STK’ların talebini destekliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com