Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem STK BAŞKANI MEHMET ALTUN: BAŞKANLIK SİSTEMİ HALKA SORULMALI

STK BAŞKANI MEHMET ALTUN: BAŞKANLIK SİSTEMİ HALKA SORULMALI

ŞANLIURFA Son dönemlerde TBMM konuşlan "BAŞKANLIK SİSTEMİ" konusunda Şanlıurfa'da ilk defa bir açıklama Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun'dan geldi.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 14:13
STK BAŞKANI MEHMET ALTUN: BAŞKANLIK SİSTEMİ HALKA SORULMALI

 Başkanlık sistemin Konusunda bir açıklama yapan Başkan Mehmet Altun; "Başkanlık sistemi konusunda MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin çağrısını olumlu buluyoruz. Türkiye'nin geleceğini ilgilendiren konuda Sadece Milletvekillerinin el kaldırıp "Kabul" veya "Red" demelerini doğru bulmuyoruz. Halk kendi kendini yönetecek ise sistemine de halkın vekili değil bizzat halkın kendisi karar vermeli" dedi.

Hükümete çağrıda bulunan Başkan Altun; "Çağrımız bu konunun daha fazla bekletilmeden geciktirilmeden bir an önce TBMM'inde oylanıp halkın onayına getirilmesidir. Üyelerimizle yaptığımız görüşmelerde yaklaşık % 80-85 oranında Esnaflarımız Başkanlık sistemine sıcak bakmaktalar. Şu anki sistem şu örneğe benziyor, benim 30 sene evvelki gömleğim vücut ölçülerim değiştiği için, büyüdüğüm ve geliştiğim için artık bana olmuyor, artık içine sığmıyorum. Yani Türkiyenin önünün açılması için gelişmiş ülkelerde olduğu gibi Türkiye de de "BAŞKANLIK SİSTEMİ"ne bir an önce geçilmesini düşünüyoruz" diye konuştu.

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun, Dabık'ta ve Musul'da Vatan mücadelesi veren kahraman Askerlerimize yüce Allah'tan Muvaffakiyetler dilediğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da Çelik köprülerde çalışmalar bitmek üzere

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com