Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem STANDARTLARI BÜYÜKŞEHİRLE YÜKSELİYOR

STANDARTLARI BÜYÜKŞEHİRLE YÜKSELİYOR

Şanlıurfa merkez ve ilçelerde bütün ekipleriyle çalışmalarını devam eden Büyükşehir Belediyesi, Birecik ve Halfeti ilçe merkezi ile kırsal mahallerine de hizmet götürmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 12 Ekim 2015 Pazartesi 15:06
STANDARTLARI BÜYÜKŞEHİRLE YÜKSELİYOR

 

2015’TE HALFETİ’YE 53.5 KM SATHİ ASFALT SERİLDİ

2015 yılının ilk 9 ayında Halfeti’ye 53,5 kilometre sathi asfalt, 43 kilometre stabilize, 1150 ton rotmix yol yapımı gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Halfeti’de birçok mahalle yolunun standardını yükseltti.

Hilallı-Tavşanören, Durak-Argıl, Fincanlı-Bademhatun, Argıl-Sütveren Mahallelerine 1. Kat asfalt seren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Yeşilözen-Dutluca-Özmüş-Bozok-Hilalli-Akçayurt ile Yolgeçer-Sütveren-Balaban-Günece-Üçayak-Beyburcu mahallelerinde ise 2. Kat asfalt çalışmasını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi, özellikle kırsal mahallelere yaptığı 1 ve 2. Kat asfaltlanmış yollarla vatandaşları kış ayları öncesinde çamurdan kurtardı.

7’DEN 70’E TÜM HALFETİLİLER BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR ETTİ

Mahalle yollarının eskiden oldukça kötü durumda olduğunu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri sayesinde yapılan yolların şuanda oldukça iyi olduğunu ifade eden Halfetililer, Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür ettiler.

HALFETİ İLÇE DEVLET HASTANESİ ÖNÜNE BETON PARKE

Halfeti Bulvarı ve Argıl Mahallesinde yapılan parke çalışması kapsamında 42.000 metrekare beton parke döşemesi yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Halfeti İlçe Devlet Hastanesi önünde 3.500 metrelik alanda da beton parke döşeme işine devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR’İN HİZMETLERİ BİRECİK’TE DEVAM EDİYOR

Birecik’te Meydan Mahallesinde beton parke döşeme işine devam eden Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Güzelyurt-Fatmacık Mahalleleri arasında 5 kilometrelik yolda stabilize çalışmalarını sürdürüyor.

BÜYÜKŞEHİR BİRECİK'İN ALT YAPI SORUNUN ÇÖZÜYOR

Birecik Adnan Menderes Mahallesine 8 bin 287 Metre içme suyu hattı döşeyen Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Ekipleri, 17 tesisin bakım onarımı gerçekleştirerek 5 yeni tesis (Dalgıç,Hidrofor,Ek Şebeke,İlave Ekipman) geliştirdi. Cumhuriyet, Mezra, Sancak, Bağlarbaşı, Meydan Mahallelerinde 5 bin 249 Metre kanalizasyon hattı döşeyen ekipler, ayrıca 28 bin 610 Metre kanalizasyon hattının temizliğini yaptı.

Halfeti'nin alt yapı ve içme suyu sorununa çözmek için hummalı bir çalışma içersine giren Büyükşehir ŞUSKİ ekipleri, ilçe merkezine 8 Bin metre içme suyu hattı çekerek 1 adet yeni tesis kurdu. Öte yandan 700 metre kanalizasyon hattı çeken ekipler, yaklaşık olarak 3 bin 500 metre kanalizasyon temizliği yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Üniversite öğrenci kulüplerinden ortak açıklama: Referanduma evet!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com