Advert
Advert
Advert

Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ile Spor Toto 3. Lig 2. ve 3. Grubu haftanın sonuçları

Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ile Spor Toto 3. Lig 2. ve 3. Grubu haftanın sonuçları
Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ile Spor Toto 3. Lig 2. ve 3. Grubu haftanın sonuçları

Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ile Spor Toto 3. Lig 2. ve 3. Gruba haftanın maçlarıyl devam edildi.

Liglerde alınan sonuçlar şöyle:

-SPOR TOTO SÜPER LİG-

Manisaspor-Gençlerbirliği............................( 0 - 3 )

-BANK ASYA 1. LİG-

Mersin İdmanyurdu-Çaykur Rizespor....................( 3 - 0 )

Kartalspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor.........( 2 - 3 )

Altay-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor...............( 1 - 3 )

Boluspor-Güngören Belediyespor.......................( 3 - 0 )

Adanaspor-Kayseri Erciyesspor........................( 2 - 2 )

-SPOR TOTO 2. LİG BEYAZ GRUP-

Beypazarı Şekerspor-Bandırmaspor.....................( 2 - 0 )

Yeni Malatyaspor-Adıyamanspor........................( 2 - 0 )

Göztepe-Sarıyer......................................( 4 - 0 )

Bozüyükspor-Hacettepe................................( 4 - 1 )

Alanyaspor-Bugsaş Spor...............................( 1 - 3 )

Mardinspor-Akçaabat Sebatspor........................( 0 - 0 )

Gebzespor-Çorumspor..................................( 0 - 3 )

İskenderun Demirçelikspor-Çankırı Belediyespor.......( 3 - 2 )

Turgutluspor-Körfezspor..............................( 2 - 2 )

-SPOR TOTO 3. LİG 2. GRUP-

Kırklarelispor-Batman Petrolspor.....................( 2 - 0 )

Beykoz 1908-Anadolu Üsküdar 1908 Spor................( 2 - 4 )

Oyak Renaultspor-Yalıspor............................( 1 - 0 )

Afyonkarahisarspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor.....( 1 - 1 )

Yimpaş Yozgatspor-Gümüşhanespor......................( 1 - 1 )

Orhangazispor-Yeni İskenderunspor....................( 1 - 1 )

Ispartaspor-Kahramanmaraşspor........................( 1 - 1 )

Keçiören Sportif-Darıca Gençlerbirliği...............( 0 - 1 )

-3. GRUP-

Yalovaspor-Beylerbeyi................................( 2 - 1 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Karsspor..........( 5 - 1 )

Zeytinburnuspor-Gaziosmanpaşa........................( 0 - 3 )

Denizli Belediyespor-Kepez Belediyespor..............( 1 - 0 )

Torbalıspor-Pazarspor................................( 1 - 1 )

Sancaktepe Belediye Spor-Araklıspor..................( 1 - 1 )

Gölcükspor-Kastamonuspor.............................( 2 - 1 )

Keçiörengücü-Siirtspor...............................( 1 - 2 )

haber7

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler