Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset SP: İsrail'le olan ilişkiler kesilmelidir

SP: İsrail'le olan ilişkiler kesilmelidir

Saadet Partisi, terör devleti İsrail'in Mescid-i Aksaya yeniden saldırması nedeniyle bir basın açılaması düzenledi.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2014 Pazartesi 09:21
SP: İsrail'le olan ilişkiler kesilmelidir

 Terör devleti İsrail’in Mescid-i Aksaya yeniden saldırmasını ve masum insanların katledilmesini protesto etmek için bir basın açıklaması yapan Saadet Partisi Şanlıurfa İl Gençlik Kolları, işgalci ve bebek katili İsrail’le olan tüm ilişkilerin kesilmesi gerektiğini belirtti.

Basın açıklamasını okuyan Saadet Partisi Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kazanasmaz Cumhurbaşkanına ve Başbakana seslenerek, Mescid-i Aksa’nın yeniden ibadete açılması ve Filistin’in her türlü tehditten arındırılması için terör devleti İsrail’le olan bütün ilişkilerin sonlandırılması gerektiğini ifade etti.

İslam Dünyasının içinde bulunduğu kargaşa ortamından istifade eden İsrail’in, 1967’den buyana ilk defa Mescid-i Aksa’yı ibadete kapattığını belirten Kazanasmaz, İsrail’in Mescid-i Aksa’yı yok ederek kendi batıl inançları doğrultusunda kutsal tapınaklarını inşa etmeye çalıştıklarını söyledi.

Kudüs davasının, siyonistlerle iyi ilişkiler kurmakla, işbirliğiyle ve onlarla aynı masaya oturmakla savunulamadığının altını çizen Kazanasmaz, “Mescid-i Aksa’yı savunmak bütün Müslümanlar için bir mecburiyettir. İşgalci ve bebek katili İsrail’in bu topraklardan temizlenmesi gerekiyor. Bu iradeyi ortaya koyabilecek bir sese, bir güce ihtiyaç var.” dedi. (Sedat Kuşulay-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com