Advert
Advert
Advert

SP İlçe Başkanından YGS -LYS Tercih standına ziyaret

Saadet Partisi’nin Genç Başkanı olan Haliliye İlçe Başkanı Halil İbrahim GEYLAN Piazza AVM’ de YGS -LYS Tercih Danışmanlığı Yapan Eyyübiye Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) standını ziyaret ederek gençlerin tercihleri hakkında bilgi aldı.

SP İlçe Başkanından YGS -LYS Tercih standına ziyaret
SP İlçe Başkanından YGS -LYS Tercih standına ziyaret admin

 

       Kendisininde Genç olmasından kaynaklı ve uzun yıllardır Gençlik sivil toplum kuruluşlarında görevler almış olan Geylan gençlere karşı ayrı bir muhabbet beslediği ise kamuoyunca bilinen bir durumdu.
 Geylan ziyareti esnasında ; “ Gençlerimiz bizlerin bu vatanın ve insanlığın Saadet’inin teminatıdır. Erbakan Hocamızın dediği gibi “Bir milletin asıl gücü tankı , topu , tüfeği değil inançlı ve imanlı gençleridir “ sözünde de vurguladığı gibi bizler Çanakkale zaferini de , dün yıl dönümünü kutladığımız Kıbrıs Zaferini de , 15 Temmuzu da gençlerimizin gayretleri ile başardık. Ve burada hizmet veren Eyyübiye RAM Uzmanlarımızı hassaten tebrik ediyorum. Yaptıkları hizmet ciddi manada faydalı ve fevkalade hayırlı bir hizmet. Böylesi bir çalışmayı Şanlıurfa’da tek başına üstlenmiş olan Eyyübiye RAM ailesini tebrik ederken bu projenin mimarı , mihmandarı ve öncüsü olan kurum müdürü İmam Bakıt AYDIN’I da unutmamak lazım. Sayın AYDIN’ı da tebrik eder bu gibi faydalı çalışmalarının devamını dilerim.”
Şeklinde açıklamalarda bulunan GEYLAN akabinde gençlerle üniversite tercihleri üzerine bir müddet muhabbet etti..

eğitim SP haliliye İlçe Başkanı Halil İbrahim GEYLAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak