Advert
Advert
Advert

SP İlçe Başkanı DEDAŞ ile ilgili açıklama yaptı

Saadet Partisi Haliliye İlçe Başkanı Halil İbrahim Geylan, DEDAŞ ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında DEDAŞ’ın bilboardlara reklam vermesini sert bir dille eleştiren Başkan Geylan, “Ya dalga geçiyorlar ya da akıl tutulması yaşıyorlar” dedi.

SP İlçe Başkanı DEDAŞ ile ilgili açıklama yaptı
SP İlçe Başkanı DEDAŞ ile ilgili açıklama yaptı admin

 

Saadet Partisi Haliliye İlçe Başkanı Halil İbrahim Geylan’ın konuşmalarından bazı satır başları:

SUSSAK GÖNÜL RAZI DEĞİL , SÖYLESEK TESİRİ YOK

Şanlıurfa’lı sustukça Bizler sustukça bazı muhteremler ya Şanlıurfa ile dalga geçiyorlar yada ciddi ciddi akıl tutulması yaşıyorlar..Aylardır dile getirdik Dicle Elektrik Dağıtım AŞ. Problemini..Ama bu aklı nerden almış bilmiyoruz ama Şanlıurfa’nın bilboardlarına reklam vermeye başlamış. Kurban Bayramı mesajı paylaşıyor , milyonluk yatırım yaptık diye reklam veriyor. Allah aşkına elektrik problemini sanki bu Şanlıurfa’ya yaşatmamış gibi pişkinlikle örtbas etmeye çalışıyor. Susalım diyoruz içimize atalım diyoruz ama sussak gönül razı değil , söylesek tesiri yok.. Şanlıurfa’nın gazını alsın diye bakan yapıyorlar ama o da hala 10 yıl öncesinde masum Şanlıurfa halkına oynadığı “Ceket” Siyaseti mantığı ile saman alevi olmaktan öte gidemiyor..Ya halef-selef kavgasıyla “vay be ne konuştu ama” , “Helal olsun” dedirtme çabasında..Bir diğeri Sabahlara kadar sosyal medyada hayalleri ile gündemi değiştirme çabası içerisinde.

 LAFA DEĞİL İCRAATA BAKARIM

Hani seçim zamanı bol bol reklam yapmıştınız “Lafa değil icraata bakarım “ diye.  Şanlıurfa gündemi belediyelerin yolsuzlukları ile çalkalanırken , elektrik kesintisiyle çalkalanırken , mevsimlik işçilerin ölümüyle çalkalanırken neymiş efendim bir tanesi sabah 6.00 da makamına gidiyormuş. Sayın Showman sabah 6.00 da gittin de mevsimlik işçi problemini mi çözdün.?? Şanlıurfaspor problemini mi çözdün.?? Diğer Showman ise sabaha kadar sosyal medyada herhalde Şanlıurfa’nın göbeğindeki Karakoyunu veya Tugay Projesini halletti galiba. Yada yeni yeni vaatlerle bu kadim şehrin insanlarını kandırmaya mı çalıştı ? İlçe Belediyelerinin sesi çıkmıyor malum onlar kendi dertleriyle başbaşalar. Onlar yerine abileri konuşuyor.

ARTIK GÜÇLÜ BİR SAADET PARTİSİ VAR

Herhalde bu showman idarecilerin gözardı ettikleri bir şey var. Şanlıurfa’da artık güçlü bir Saadet Partisi olduğu. Şanlıurfa’ya umut olan , tercih etme çaresizliğini sonlandırmış olan bir Saadet Partisi.. Ve sizi de çok iyi anlıyoruz. Bulunduğunuz koltukların sallanıyor oluşunun bir paniği olduğunu çok iyi biliyoruz ve Şanlıurfa’lı kardeşlerimde çok iyi biliyorlar..Ve biz hemşehrilerimizin hakkını her zaman haykırdığımız gibi bugün daha güçlü haykırmaya devam edeceğiz. Boşa Çabalamayın , Oylamayın bizi de yormayın İşin ehline Saadet Partisine anahtarları getirin.

Saadet Partisi Haliliye İlçe Başkanı Halil İbrahim Geylan DEDAŞ ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında DEDAŞ’ın bilboardlara reklam vermesini sert bir dille eleştiren Başkan Geylan “Ya dalga geçiyorlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!