Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Söz&Kalem Dergisinin Aralık sayısı çıktı

Söz&Kalem Dergisinin Aralık sayısı çıktı

Yazarlarının tamamı gençlerden oluşan aylık gençlik, ilim ve kültür dergisi Söz&Kalem'in Aralık sayısı okuyucularıyla buluştu.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2015 Cumartesi 09:44
Söz&Kalem Dergisinin Aralık sayısı çıktı

“Ömür sermayesi pek azdır, lüzumlu işler pek çoktur” kapak manşetiyle çıkan Söz&Kalem dergisinin Aralık sayısında davetten, İslami harekete, astronomiden, teknolojiye kadar birçok konuda yazı kaleme alınmış.

Derginin Aralık sayısında Yunus Ufuk, “Referansımız Kur’an’dır” başlıklı yazıda Kur’an-ı Kerim’in Müslümanlar için bir referans kaynağı olduğuna vurgu yapılırken, Muhlis Hafızoğlu Fıkhus-Siyre kategorisinde vahyin gelişinden söz ediyor. Dergide Meva Karakaya’nın  “Milletler ve Dinler” başlıklı yazısında Suriye’nin etnik-dini yapısını işlediği yazısının  birinci bölümünü yer alıyor.

Derginin yeni sayısında, Sabikun Şahsiyetler kategorisinde bu ay Hasan en Nedvi’nin hayatı ve mücadelesine yer verilirken,  Türkiye’de Cami’ye gitme oranları infografik grafik ile ele alınmış.

 Her ay bir bölümün tanıtıldığı “Gözde Meslekler” kategorisinde ise, Hukuk Fakültesi ele alınarak, Hukuk Fakültesi’ni okumak isteyenlerin bilmeleri gereken kısa ve öz bilgilere yer verilmiş.

(İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com