Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Sözcü şimdi de fitneciliğe soyundu!

Sözcü şimdi de fitneciliğe soyundu!

Giriş Tarihi: 29 Mart 2011 Salı 10:03
Sözcü şimdi de fitneciliğe soyundu!

Sözcü şimdi de fitneciliğe soyundu!

Emin Çölaşan yönetimindeki Sözcü adlı gazete bu kez de gazetecilikle fitneciliği birbirine karıştırdı.

Sözcü, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in, oturan iki bakana aynı hizada eğilip bir şeyler söylerken görüldüğü fotoğrafı "TRT diz çöktü" diye manşetine taşımıştı.

Gazete, bu çarpık yorumunda işi fitneciliğe kadar uzandırdı.

haber vaktim

Bugün de Sözcü, devletin iki güzide kurumu olan TRT ile AA arasında savaş yaşandığını ileri sürerek, bu iddiası üzerinden "DEVLETTE KAN DAVASI" manşetini attı. 

Eski Hürriyet Muhabiri Saygı Öztürk imzalı sözde haberde, "fitnecilik" olarak değerlendirilen bu iddiaya Başbakan Erdoğan'ın dahil edilmesi de unutulmadı. 

Saygı Öztürk aynen şöyle yazdı: "TRT, AA'yla kavgası yüzünden Erdoğan'la İbo'nun fotoğrafını yayınlamadı. Buna Başbakan bile kızdı." 

Öztürk haberinde, TRT'nin, Genel Müdür İbrahim Şahin'in bir törende iki bakanın yanında görüldüğü fotoğrafın servise konulması üzerine AA'yla tüm haber ilişkisini kestiğini ileri sürdü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com