Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Soylu; Çok Verimli bir toplantı Oldu

Soylu; Çok Verimli bir toplantı Oldu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, AK Parti İl Başkanlığı ev sahipliğinde GAP TAEM’de düzenlenen 5. Olağan Kongre Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı sonrasında değerlendirmelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2014 Pazar 19:45
Soylu; Çok Verimli bir toplantı Oldu

Toplantının çok verimli geçtiğini dile getiren Soylu, AK Partinin birlik ve beraberlik içerisinde kongreye hazırlandığını söyledi.

Toplantıya gerek vekiller gerek belediye başkanları gerekse teşkilatların yüzde yüz bir katılım gösterdiklerini söyleyen Süleyman Soylu; “ 11 Ekim’de başlayacak mahalle kongrelerimizle birlikte inşallah Türkiye’de 2015 seçimlerine yönelik bu kucaklamayı, milletimize karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirebilecek bir anlayışı tüm kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. 6. Bölgenin birliğini ve gücünü bu günkü toplantıda hep birlikte gördük. Çok verimli bir toplantı oldu. Hayırlı olsun” dedi.

TOPLANTIMIZ ÇOK GÜZEL GEÇTİ


Toplantıyla ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, toplantının çek güzel geçtiğini ve çok verimli bir toplantı olduğunu söyledi.

5. Olağan Kongre Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısına Şanlıurfa’da yapıldığı için Genel Merkeze teşekkür eden Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Şanlıurfa’da bizim ev sahipliğimizde Sayın Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Süleyman Soylu, 6. Bölge koordinatörümüz Murat Yıldırım, 14 ilimizin İl Başkanları, katılan illerin ilçe başkanları, il koordinatörleri, Şanlıurfa vekillerimiz, belediye başkanlarımız ve Şanlıurfa’daki ilçe başkanlarımızın katıldığı 6. Bölge toplantımızı yaptık. Çok verimli bir toplantı oldu. Ben bu çalışmalarda emeği geçen tüm teşkilatlardaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ÇOK ÖNEMLİ BİR TOPLANTI OLDU


Toplantı sonrası toplantıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “2015 seçimleri öncesinde tamamlanması gereken il ve ilçe kongreleri var. Bu anlamda AK Parti bölge eğitim toplantısını Şanlıurfa’da yaptı. Çok önemli bir toplantı oldu. Önümüzdeki süreçte il ve ilçe kongrelerinin yapıldığı dönem olacak” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanlığı GAP Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi'nde organize edilen 5. Olağan Kongre Bilgilendirme toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, 6. Bölge koordinatörü Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, Şanlıurfa Koordinatörü Ahmet İnal, 14 ilin İl Başkanları, katılan illerin ilçe başkanları, il koordinatörleri, Şanlıurfa vekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vatandaşlara uyar! ‘Seçmen listelerini kontrol edin’

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com