Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Sosyal Yardımlaşma Vakfı Personel Alacak

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Personel Alacak

Şanlıurfa Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı otuz adet yeni personel alacak.

Giriş Tarihi: 20 Eylül 2012 Perşembe 12:25
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Personel Alacak


19-26 Eylül tarihleri arasında yapılacak başvurular sonrası mülakat düzenleyecek olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından yapılan açıklamada; “Şanlıurfa İli Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulu’nun 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan “SYDV Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar” ve 4857 Sayılı İş Kanununa tabi şekilde 17 ( onyedi) adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, 11 (onbir) adet Büro Görevlisi” ve 2(iki) adet Muhasebeci’’ unvanlarında personel istihdam edilecektir” denildi.


Başvurular 19.09.2012 Çarşamba günü başlayıp 26.09.2012 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar www.sosyalyardimlar.gov.tr internet adresinde bulunan SYDV personeli alım ilanı bölümünden yapılacak. Kurumun personel alımına yönelik duyurusu Şanlıurfa Valiliğinin www.sanliurfa.gov.tr adresinden görülebilir.

www.balkligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com