Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim SOSYAL KURUMLARDAN GÜNYÜZÜ DERNEĞİNE ZİYARET

SOSYAL KURUMLARDAN GÜNYÜZÜ DERNEĞİNE ZİYARET

Günyüzü derneğinin bu haftaki toplantısına S.G.K. il Müdürü Nurettin Nacar ,Eğitim Bir sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun , Milli Eğitim Şube Müdürü Remzi Eleştir ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü şefi M.Asım Ergüven katıldılar.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2012 Cuma 16:22
SOSYAL KURUMLARDAN GÜNYÜZÜ DERNEĞİNE ZİYARET
Günyüzü Derneği Yön. kur. üyesi  Osman Gerem  yaptığı konuşmada; ‘’Biz  Günyüzü Derneği olarak 12 adet daire yaptık. Dayalı döşeli olarak ihtiyaç    sahiplerine verdik. Şu anda bile o dairelerde oturanların ihtiyaçlarını yakın bir şekilde takip ediyoruz. Her mahallede en az 1 temsilcimiz var. Tüm sivil toplum kuruluşları ile müşterek çalışıyoruz. En son olarak Van depreminden Şanlıurfa’ya gelen misafirlerimle   ilgileniyoruz" dedi.Toplantıda, Günyüzü Derneği ve Deniz Feneri Gönüllülerine ,S.G.K. İl müdürü Nurettin  Nacar; “Sağlık güvencesi olmayan kişilerin 29 Şubat 2012 tarihine kadar gelir testi başvurusunda bulunmaları gerekecek. Aksi halde başvuruda bulunmayan kişilerin geliri asgari ücretin 2 katı olarak değerlendirilecek ve bu kişilerden 213 TL aylık prim alınacak.  Gelir testine 29 Şubat 2012 tarihine kadar başvurmayan ve tescil başlangıç tarihinden itibaren asgari ücretin iki katı esas alınarak primleri tahakkuk ettirilenlerin daha sonra gelir testi yaptırmak üzere sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına başvurması halinde başvuru yaptıkları süreye bağlı ve gelir testi sonucuna göre tescil işlemleri değişecektir. Anne veya babasının sağlık güvencesinden yararlanmaya devam etmesi gereken 18 yaşından büyük öğrenci olan erkek çocuklar ile kız çocuklarının durumlarını SGK İl Müdürlükleri ile Merkez Müdürlüklerine müracaat ederek güncellemeleri gerekmektedir" dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com