Advert
Advert
Advert

Sosyal Bilimler MYO’da Çocuk Gelişimi Programı Tanıtıldı

Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri programı tarafından Çocuk Gelişimi Programı Tanıtıldı

Sosyal Bilimler MYO’da Çocuk Gelişimi Programı Tanıtıldı
Sosyal Bilimler MYO’da Çocuk Gelişimi Programı Tanıtıldı admin

 

Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri programı tarafından, üniversite tercihlerinde meslek lisesi öğrencilerine rehberlik hizmeti vermek üzere, Eyyübiye yerleşkesinde tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi öğrencileri, Bozova Çok Programlı Meslek Lisesi ile Bozova Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile öğretmenleri katıldı.
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Necmettin Elmastaş, toplantıda yaptığı konuşmada, Harran Üniversitesinin gelişen dünyada ve bölgemizde önemli bir eğitim öğretim kurumu olduğunu, burada verilen eğitimin hayat boyu her kesime hitap ettiğini, çocuk gelişimi programının günümüzün en çok ihtiyaç duyulan meslek dalı olduğunu, kaliteli ve dünya ölçeğinde evrensel ölçekte eğitim- öğretim faaliyetleri verdiğini söyledi. 
Etkinlik koordinatörü ve aynı zamanda Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri program başkanı Necmi Dedeoğlu’nun, bölümün eğitim faaliyetleri konusundaki bilgilendirici konuşmasından sonra, öğretim görevlisi Mustafa Aslan tarafından bölüm faaliyetlerinin tanıtıldığı slaytlı sunumu gerçekleştirildi. Program, eğitici drama gösterisi ile sona erdi.

harran Sosyal Bilimler MYO Sosyal Bilimler MYO Mustafa Aslan Necmi Dedeoğlu Necmettin Elmastaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu