Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Sosyal Alanlar İle Yaşam Kalitesi Artıyor

Sosyal Alanlar İle Yaşam Kalitesi Artıyor

Karaköprü Belediyesi, vatandaşlar için kaliteli bir yaşam alanı sunmak için her alanda yapmış olduğu çalışmalar ile insan odaklı hizmetler sunmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2013 Perşembe 11:39
Sosyal Alanlar İle Yaşam Kalitesi Artıyor

İlçenin tüm ihtiyacını kapsayacak şekilde yapılan sporsal ve sosyal alanlar toplumun her kesimine (çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı) hitap edecek biçimde teknik olarak projelendirilerek hızlı bir şekilde uygulamaya konuluyor.

Sporsal alan kapsamında hizmete sunulan semt sahaları ve spor sahalarında gençler spor yapıyor aynı zamanda Gençlik merkezlerinde ise birçok aktivite (basketbol, voleybol, müzik, resim) ile tanışmış oluyor. İlçede gerçekleşen sporsal ve sosyal alan çalışmalarını sahada incelediğini ve son sürat devam ettiğini artık çoğalan sosyal alanlar sayesinde yaşamın niteliği değiştiğini dile getiren Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Akbayır mahallesinde yapılan yeni spor alanının kısa bir süre sonra faaliyete geçeceğini Şenevler Mahallesinde yapılan Spor Kompleksi Merkezinin %100’ünün bittiğini çok yakın bir tarihte ise açılışının gerçekleşeceğini belirterek bunların yanında Akpınar Deresinin Peyzaj alanında 3 adet semt sahası, 3 adet tenis kortu, 3 adet basketbol ve 3 adet voleybol sahası yaparak adeta Karaköprü’de sosyal, sporsal yaşamların bir bir hayata geçtiğini bu çalışmalarda emek gösteren herkese teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com