Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Sorun Nihayet Çözüldü

Sorun Nihayet Çözüldü

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2010 Perşembe 21:29
Sorun Nihayet Çözüldü

Özel Halk Otobüsleri Ortak Havuza “Evet” dediler.

 

Şanlıurfa’da toplu ulaşım araçlarının tek bir sistem altında toplanmasını, elektronik ücret toplama ve paylaştırma organizasyonlarına ilişkin, teknik, idari ve hukuki koşulları içeren “Ortak Havuz Sözleşmesi” 4 farklı kooperatif üyelerince imzalandı.

      Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcıları M.Emin İzol, Habib Arslan, Mahmut Kırıkçı, İbrahim Güllüoğlu ve Ahmet Al’ın katılımıyla Şair Nabi Kültür Merkezi’nde düzenlenen imza töreninde Özel Halk Otobüsü sahipleri “Ortak Havuz”a “Evet” dediler.

   S.S Huzur Kooperatifi Başkanı Sadık Salar, S.S 40 Nolu Esentepe Kooperatifi Başkanı Resul Doğan, S.S 47 Çağdaş Çankaya Mehmet yılmaz, Nolu S.S 8 Nolu Kooperatifi Başkanı Hüseyin Polat ve üyelerinin katılım sağladığı imza töreninde özel halk otobüsü sahipleri sözleşme imzaladılar.

    “Ortak Havuz Sistemi”ne geçiş için önemli bir aşama olan sözleşmelerin imzalanmasını sevinçle karşıladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Fakıbaba, Ortak Havuz Sistemiyle Urfa’da toplu taşımaya daha modern bir görünüm kazandıracaklarını ifade etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com