Advert
Advert
Advert

Sorun Nihayet Çözüldü

Sorun Nihayet Çözüldü
Sorun Nihayet Çözüldü

Özel Halk Otobüsleri Ortak Havuza “Evet” dediler.

 

Şanlıurfa’da toplu ulaşım araçlarının tek bir sistem altında toplanmasını, elektronik ücret toplama ve paylaştırma organizasyonlarına ilişkin, teknik, idari ve hukuki koşulları içeren “Ortak Havuz Sözleşmesi” 4 farklı kooperatif üyelerince imzalandı.

      Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcıları M.Emin İzol, Habib Arslan, Mahmut Kırıkçı, İbrahim Güllüoğlu ve Ahmet Al’ın katılımıyla Şair Nabi Kültür Merkezi’nde düzenlenen imza töreninde Özel Halk Otobüsü sahipleri “Ortak Havuz”a “Evet” dediler.

   S.S Huzur Kooperatifi Başkanı Sadık Salar, S.S 40 Nolu Esentepe Kooperatifi Başkanı Resul Doğan, S.S 47 Çağdaş Çankaya Mehmet yılmaz, Nolu S.S 8 Nolu Kooperatifi Başkanı Hüseyin Polat ve üyelerinin katılım sağladığı imza töreninde özel halk otobüsü sahipleri sözleşme imzaladılar.

    “Ortak Havuz Sistemi”ne geçiş için önemli bir aşama olan sözleşmelerin imzalanmasını sevinçle karşıladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Fakıbaba, Ortak Havuz Sistemiyle Urfa’da toplu taşımaya daha modern bir görünüm kazandıracaklarını ifade etti.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu