Advert
Advert
Advert

Sonunda kavuştular!

Uzun yıllardır devam eden Ceylanpınarlıların hazineye ait taşınmazlar üzerindeki ev, iş yeri ve diğer yapıların mülkiyet hakkı tartışmaları Faruk Çelik'in bakanlık döneminde çözüme kavuşmuştu. Ceylanpınarlılar düzenlenen törenle tapularına kavuştular

Sonunda kavuştular!
Sonunda kavuştular!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Ceylanpınar'da tapu dağıtım törenine katılarak, hak sahiplerine tapularını verdi. Törene, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ile AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ve Seydi Eyüpoğlu da katıldılar.


TİGEM Toplantı Salonunda düzenlenen törende konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, “Ceylanpınar'ın 100 yıllık tapu sorununu Meclisten kanun çıkartarak çözmüştük. Konuyu o zaman ki Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a açtığımda, ‘hemen gereğini yapalım’ demişti. O vakit Ceylanpınar’ımızın tapu sorununu çözmüştük. Aynı zamanda burada yaşayan vatandaşlarımızın da tapu sorunu vardı. Çok şükür onu da çözmek bizlere nasip oldu. Bugün de vatandaşlarımızla tapu sevincini yaşıyoruz”dedi.

Konuşmasında, Urfa'ya büyük hizmetler yaptıklarını belirten Bakan Çelik, “Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin derin huzuru içindeyiz. Hizmet bizim işimiz. Biz Urfa'nın hizmetkârı olduğumuzu ispatladık. İnşallah hizmetlerimize bu dönem de aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.

Tapusunu Bakan Faruk Çelik'ten alan vatandaşlar, duydukları mutluluğu dile getirirken Bakan Çelik te, “Vatandaşımızın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur” diyerek bir sorunu daha çözmenin sevincini dile getirdi.   

Salondakilerin büyük alkışıyla gerçekleşen tapu dağıtım töreninde, salonda yer olmadığı için yüzlerce kişi de salon dışından töreni izledi.

Çalışma Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik Ceylanpınar tapu dağıtım Törene Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek Seydi Eyüpoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle