Advert
Advert
Advert

Son Hazırlıklar'da Gözden Geçirildi-VİDEO

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında miting seferberliği..

Son Hazırlıklar'da Gözden Geçirildi-VİDEO
Son Hazırlıklar'da Gözden Geçirildi-VİDEO

Mitingle ilgili son hazırlıklarını gözden geçiren AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı mitinde 300 partiliyi görevlendirdi.

Konuyla ilgili İl başkanlık binasında basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez: “Başbakanımız Cumhurbaşkanı adayımız, Yarın Saat 17:30’da Şanlıurfa’da miting yapacak. Şanlıurfalı Hemşerilerimizi yarınki büyük buluşmamıza bekliyoruz, Akabinde de Rabia Meydanında 4 belediyemizin vereceğim iftar programına bekliyoruz. Rabia Meydanında yer sorunu olması durumunda alternatif olarak 4 noktada daha hazırlıklarımızı yaptık” dedi.

MİTİNG’DE 300 PARTİLİ GÖREV ALACAK
Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın Miting’in güzel bir şekilde geçmesi için 300 partiliyi görevlendirdiklerini söyleyen İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Yarın meydanda 300 görevlimiz olacak. İl teşkilatlarımız, Kadın kolları, Gençlik kolları ve ilçe teşkilatlarımız hem Topçu Meydanındaki hem de Rabia meydanında vereceğimiz iftar programında görev alacaklar.

SICAK HAVAYA KARŞI ÖNLEMLERİMİZ ALDIK
Yarınki miting’de hava sıcaklığının insanları etkilememesi için parti olarak önlemlerini aldıklarını söyleyen Av. Eğilmez: “Vatandaşların serinlemesi için fiske ile soğuk su serpmesi yapacağız. Bir de meydana girişte bütün vatandaşlarımıza Sayın Cumhurbaşkanı Adayımızın Şapkalarını dağıtacağız. Vatandaşlarımızın serinlemesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDE KARALAMA KAMPANYASI YÜRÜTÜYORLAR
Sosyal medya üzerinde şahsımla ilgili yalan, yanlış ve iftira dedikodular dolaştığını söyleyen Av. Eğilmez: “Dün Cumhurbaşkanı Vizyon tanıtım toplantısına gitmiştim. Orada öğrendim, sosyal medyada bana atfedilen bir sözle aleyhimde çeşitli yazılar yazıldığını gördüm. Benim kesinlikle böyle bir beyanım ve sözüm olmamıştır. Ben yaklaşık 4 senedir il başkanlığı yapıyorum. Yönetim kurulunda birçok Arap kardeşim vardır. Burada tamamen iftira atılmıştır. Bu kesinlikle doğru değildir. Biz bu sözleri söylemeyi bırakın. Böyle söyleyenlerin, böyle düşünenlerin her zaman karşısında olmuşuz. Arap kardeşlerimiz bunu böyle bilsinler” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu