Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset SON DAKİKA! Faruk Çelik Gelmiyor

SON DAKİKA! Faruk Çelik Gelmiyor

Bugün 11 Nisan parkının temelini atmak ve "4 yılda 400" proje ile ilgili Urfa'da basın toplantısı yapmak için Şanlıurfa'ya gelmesi beklenen Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in gelişi ertelendi

Giriş Tarihi: 4 Nisan 2015 Cumartesi 10:35
SON DAKİKA! Faruk Çelik Gelmiyor

Bugün 11 Nisan parkının temelini atmak ve "4 yılda 400" proje ile ilgili Urfa'da basın toplantısı yapmak için Şanlıurfa'ya gelmesi beklenen Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in Şanlıurfa'ya gelişi ileri bir tarihe ertelendi.

Konuyla ilgili Ak Parti il başkanlığından yapılan açıklamada Şöyle denildi: "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk Çelik’in Şanlıurfa programı ileriki bir tarihe ertelenmiştir."

TORBA YASASI UZAYINCA...

Edinilen bilgilere göre Faruk Çelik'in TBMM'de devam eden Torba yasası maddelerinin görüşülmesinin uzaması nedeniyle Şanlıurfa Programını ileri bir tarihe erteledi.

www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com