Advert
Advert
Advert

Soma Faciası nedeniyle etkinlikleri İptal edildi

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Manisa Soma’daki üzücü olaydan dolayı yapılacak olan tüm kutlama törenlerini iptal ettiğini duyurdu.

Soma Faciası nedeniyle etkinlikleri İptal edildi
Soma Faciası nedeniyle etkinlikleri İptal edildiManisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası nedeniyle ülkede 3 gün yas ilan edilirken Karaköprü İlçesinde yapılacak bütün etkinlikler iptal edildi.

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Belediye tarafından yapılacak olan bazı etkinliklerin iptal edildiğini dile getirerek şunları söyledi; “Ülke olarak üzüntülüyüz gerçekten vefat edenlere Allahtan rahmet diliyoruz. Tüm halkımızın üzüntüsünü paylaşıyoruz bilindiği gibi ulusal yas ilan edildi. Vefat edenlerin Ailelerine de baş sağlığı diliyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak 20-26 Mayıs 2014 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle gençlerimize yönelik spor şöleni anlamında Liseler arası futbol turnuvası ve 7 Haziran günü Belediyemizin kuruluş yıldönümü nedeni ile Şanlıurfa’lı sanatçı Ferhat Göçer’in katılımı ile hem konser hem de 7 adet bitmiş olan tesisimizin açılış töreni ve etkinlikler vardı. Bizler Manisa Soma’daki üzücü olaydan dolayı tanıtımlarını, ilanlarını, duyurularını önceden yaptığımız programların tamamını iptal ettik. Rabbim böyle günler bir daha göstermesin üzülerek iptal ediyoruz. Keşke böyle olaylar yaşanmasaydı da biz binlerce programlarımızı iptal etseydik. Buradan tüm halkımıza Şanlıurfa İlimize Karaköprü İlçemize duyurmak istiyoruz. Ben tekrardan vefat edenlere Allahtan rahmet diliyorum kalanlara sabır ve baş sağlığı diliyorum ulus olarak başımız sağ olsun diyorum” dedi.


FLV-Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av... paylaşan: karakoprubasin

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!