Advert
Advert
Advert

Solhan Çağrı-Der'den muhtaçlara yardım

Bingöl'ün Solhan ilçesinde faaliyette bulunan Umut Kervanı Yardım Platformu üyesi Solhan Çağrı Der, yaptığı gıda ve kırmızı et yardımı ile muhtaçların yüzünü güldürdü.

Solhan Çağrı-Der'den muhtaçlara yardım
Solhan Çağrı-Der'den muhtaçlara yardım

Yaptığı yardım faaliyetleriyle muhtaç ve mağdurların yüzünü güldüren Solhan Çağrı Der, Kasım ayı faaliyet raporunu kamuoyuna açıkladı. Her ay düzenli olarak yaptığı yardımlarla fakir ve muhtaçları sevindirmeye devam eden Solhan Çağrı-Der, Kasım ayında da onlarca muhtaç ve mağdur aileye yardımda bulundu.

Kasım ayı faaliyet raporunu kamuoyu ile paylaşan Solhan Çağrı-Derneği başkanı Muhsin Barış, hayırseverlere çağrıda bulunarak özellikle kış şartlarının ağırlaştığı şu günlerde fakir ve muhtaç ailelerin durumlarını da göz önünde bulundurarak duyarlılık göstermelerini istedi.

Solhan Çağrı-Der olarak, her ay fakir, muhtaç ve yetim ailelere yardımlarda bulunduklarını belirten Barış, Kasım ayında yaptıkları gıda ve kırmızı et yardımı ile onlarca muhtaç ailenin yüzünü güldürdüklerini söyledi.

Hayırseverlere de çağrıda bulunan Barış, “Buradan hayırseverlerden isteğimiz kış aylarının etkisini gösterdiği bu aylarda, fakir ailelere el uzatmalarını istiyoruz. Kendimiz için istediğimizi kardeşlerimiz için istediğimizde, mümin olma vasfı kazanacağımız gerçeğini unutmamamız gerekiyor. Bizler mağdur ve muhtaç ailelerin sıkıntılarını hafifletip ihtiyaçlarını karşıladığımız takdirde Yüce Rabbimiz de kıyamet günü sıkıntılarımızı hafifletecek ve ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır. Muhtaç ailelerimizin ihtiyaçlarını bir nebze de olsa giderme adına hayırseverlerden yardım talep ediyoruz.” diye konuştu. 

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!