Advert
Advert
Advert

Sokak’ta Çalışanlar Kayıt Altına Alınıyor

Şanlıurfa GAP Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışma ile sokaklarda hurda toplayarak geçimlerini sağlayan yaklaşık 2 bin kişi kayıt altına alınıyor.

Sokak’ta Çalışanlar Kayıt Altına Alınıyor
Sokak’ta Çalışanlar Kayıt Altına Alınıyor

GAP Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İsmail Hakkı Önen'in yaptığı açıklama: "GAP Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışma ile Şanlıurfa’da sokaklarda gezerek hurda toplayarak geçimlerini sağlayan yaklaşık 2 bin kişi kayıt altına alınacak.

 

Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan çalışma kapsamında kayıt altına alınacak yaklaşık 2 bin kişiye kooperatif başkanlığı tarafından önlük, şapka ve yaka kartı verilerek kayıt altına alınmaları hedefleniyor.

 

Kayıt altına alınacak olan yaklaşık 2 bin kişiye verilecek olan yaka kartlarında isimlerinin yanı sıra TC kimlik numaraları gibi kendilerini tanıtıcı bilgiler yer alacaktır.

 

Bu çalışma kapsamında kayıt altına alınmayan ve kimlik kartı bulunmayan kişiler sokaklarda bu işi yapamayacaklar yapmaları halinde kabahatler kanununa göre 82 TL para cezası alacaklardır.

 

Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı olarak bu çalışmayı İl Emniyet Müdürlüğü ile Şanlıurfa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile ortak yürütmekteyiz.

 

Bu çalışmada bizlere katkı sunan Asayiş Şube Müdürümüz Doç. Dr. Ahmet Sait Yayla, Çocuk Şube Müdürümüz Hıdır Öztürk ve Toplum Destekli Polis Amirimiz Volkan Güneş ile Temizlik İşleri Müdürümüz Mehmet Palalıoglu’a teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!