Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Sokak’ta Çalışanlar Kayıt Altına Alınıyor

Sokak’ta Çalışanlar Kayıt Altına Alınıyor

Şanlıurfa GAP Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışma ile sokaklarda hurda toplayarak geçimlerini sağlayan yaklaşık 2 bin kişi kayıt altına alınıyor.

Giriş Tarihi: 7 Mayıs 2013 Salı 16:07
Sokak’ta Çalışanlar Kayıt Altına Alınıyor

GAP Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İsmail Hakkı Önen'in yaptığı açıklama: "GAP Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışma ile Şanlıurfa’da sokaklarda gezerek hurda toplayarak geçimlerini sağlayan yaklaşık 2 bin kişi kayıt altına alınacak.

 

Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan çalışma kapsamında kayıt altına alınacak yaklaşık 2 bin kişiye kooperatif başkanlığı tarafından önlük, şapka ve yaka kartı verilerek kayıt altına alınmaları hedefleniyor.

 

Kayıt altına alınacak olan yaklaşık 2 bin kişiye verilecek olan yaka kartlarında isimlerinin yanı sıra TC kimlik numaraları gibi kendilerini tanıtıcı bilgiler yer alacaktır.

 

Bu çalışma kapsamında kayıt altına alınmayan ve kimlik kartı bulunmayan kişiler sokaklarda bu işi yapamayacaklar yapmaları halinde kabahatler kanununa göre 82 TL para cezası alacaklardır.

 

Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı olarak bu çalışmayı İl Emniyet Müdürlüğü ile Şanlıurfa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile ortak yürütmekteyiz.

 

Bu çalışmada bizlere katkı sunan Asayiş Şube Müdürümüz Doç. Dr. Ahmet Sait Yayla, Çocuk Şube Müdürümüz Hıdır Öztürk ve Toplum Destekli Polis Amirimiz Volkan Güneş ile Temizlik İşleri Müdürümüz Mehmet Palalıoglu’a teşekkür ediyoruz" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com