Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya ŞOK İddia: PYD İncirlik'ten yönetiliyor?

ŞOK İddia: PYD İncirlik'ten yönetiliyor?

PKK'nın suriye kolu olarak bilinen PYD'nin İncirlik üsünden yönetildiği iddia edildi. İncirlikte bulunan ABD'ye ait hava üsünden yönetildiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. bilindiği gibi Türkiye'nin tüm çabalarına rağmen ABD PYD'yi terör örgütü olarak kabul etmiyor. Mütefik olarak kabul ettiğini resmen beyan ediyor.

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2016 Çarşamba 10:59
ŞOK İddia: PYD İncirlik'ten yönetiliyor?

Yenişafak yazarı İbrahim Karagül, "Dışarıdan tam bir koalisyon halinde desteklenen PYD'ye acaba Türkiye içinden de bir koruma söz konusu mu? Bu soru gerçekten çok ciddi" dedi.
Karagül'ün yazısından satırbaşları:
PYD İncirlik'ten mi yönetiliyor?

ABD sözcüsünün açıklamaları bize “PKK ve PYD İncirlik'ten yönetiliyor” cümlesini kurduracak kadar vahimdir. Kuzey Suriye Koridoru'nun Suriye'den çok Türkiye'ye yönelik cephe inşası olduğu bir gerçektir.

PYD'yi merkeze alan yeni koalisyonun Suriye meselesinden çok birharita çalıştığı mutlaktır. ABD desteğiyle Rusya ve İran'ın güney sınırlarımızı denetim altına almaya çalıştığı gün gibi aşikardır? Yani Türkiye çevrelenmektedir, bölgede hatta içeride bir şeylere zorlanmaktadır.

Türkiye coğrafyadan koparılmakta, Sünni dünya ile bağları kesilmekte, yalnızlığa ve çaresizliğe sürüklenmek istenmektedir. Kuzey Suriye koridoru ile Müslümanlar arasına kalın bir duvar örülmek istenmektedir.

PYD İncirlik'ten mi yönetiliyor?
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com