Advert
Advert
Advert

SOFRAMIZA HERKES DAVETLİDİR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Birecik'te Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu iftar çadırında vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

SOFRAMIZA HERKES DAVETLİDİR
SOFRAMIZA HERKES DAVETLİDİR


Başkan Güvenç ilk olarak ilçeye bağlı Mezra, Ayran ve Altınova Mahallesi'ni ziyaret etti, mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Ardından ilçe merkezine geçen Güvenç, Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarını inceledi, yetkililerden bilgi aldı.

Güvenç, iftar saatine yakın Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırına gitti. Burada vatandaşlarla sohbet eden Güvenç, sıraya giren vatandaşa yemek ikramında bulundu ardından kendiside sıraya girerek yemeğin aldı ve ilçe halkı ile birlikte iftarını yaptı.

İftarın ardından konuşan Başkan Güvenç, "Burada, hep beraber ağız tadıyla inşallah bir iftar yapacağız, bizim duamız temennimiz bu coğrafyada artık huzur içerisinde insanlar oruçlarını tutsun, hürriyet içerisinde yaşasınlar bu ülkenin, başı dik birinci sınıf insanı olduklarını bizler bunun için varız bunun için koşturuyoruz, her gün bir ilçedeyiz, her gün bir  mahalledeyiz, ayrım yapmadan, bütün insanlarımızı kucaklamaya insanlarımıza hizmet etmeye, onların yüzlerini güldürmeye çalışıyoruz, bize destek veren, yanımızda olan bütün insanlarımıza, gençlerimize, hanım kardeşlerime minnetlerimi, şükranlarımı sunuyorum, Allah razı olsun, Allah kabul etsin" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!