Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem SODES, Şanlıurfa'da yüzleri güldürüyor

SODES, Şanlıurfa'da yüzleri güldürüyor

Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, Cumhuriyet İlkokulunda SODES desteğiyle hazırlanan çok amaçlı salonun açılı törenine katıldı.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2014 Perşembe 17:37
SODES, Şanlıurfa'da yüzleri güldürüyor

Cumhuriyet İlköğretim Okulunda gerçekleşen törene Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş’in yanı sıra; İl Milli eğitim Müdürü Metin İlci, Milli Eğitim Şube Müdürleri, İl Proje Ofisi yetkilileri, öğretmenler ve veliler katıldı.

 

Salonun açılışı için kurdeleyi kesen Vali Vekili Seçilmiş, salonun tüm öğrencilere ve öğretmenlerine hayırlı uğurlu olmasını diledi. SODES destekleriyle yeni halini alan salondaki ilk etkinliğe katılmak üzere salona geçen Vali Vekili Seçilmiş ve beraberindekiler, salonun eski ve yeni hallerinin gösterildiği slaytı izlediler. Slayt gösterisinin ardından bir konuşma yapan Vali Vekili Ramazan Seçilmiş; Şanlıurfa genelinde okullara yönelik ciddi yatırım ve çalışmalar yapıldığının altını çizerek, açılışını gerçekleştirdikleri salonun Cumhuriyet İlk Okulunun salon sorununu çözdüğünü ifade etti. SODES sayesinde beş okula daha bu şekilde çok amaçlı salon kazandıracaklarını sözlerine ekleyen Vali Vekili Seçilmiş; “bu salonlar sadece öğrencilerimizin değil okul aile birliklerimizin de toplantılarını yapabilecekleri mekanlar haline geldi” dedi.

 

İl Milli eğitim Müdürü Metin İlciisekonuşmasında; “Böyle güzel ve nezih bir salonda olmaktan çok mutluyum, emeği geçen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Artık eğitim kurumlarımız, dört duvardan ibaret değiller, okullarımızın sportif ve kültürel donatılar ile kurulmuş bir hale geldiği dönemi yaşıyoruz ve bu anlamda bugün burada çok amaçlı salonumuzun açılışını gerçekleştiriyoruz. Burada emeği geçenlere başta Sayın Valimiz Ramazan Seçilmiş başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler katılımcılara sergilendi. Programın sonunda Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci tarafından Vali Vekili Ramazan Seçilmiş’e eğitime verdiği destek ve katkılardan dolayıteşekkür plaketi takdim edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com