Advert
Advert
Advert

SODES, Şanlıurfa'da yüzleri güldürüyor

Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, Cumhuriyet İlkokulunda SODES desteğiyle hazırlanan çok amaçlı salonun açılı törenine katıldı.

SODES, Şanlıurfa'da yüzleri güldürüyor
SODES, Şanlıurfa'da yüzleri güldürüyor

Cumhuriyet İlköğretim Okulunda gerçekleşen törene Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş’in yanı sıra; İl Milli eğitim Müdürü Metin İlci, Milli Eğitim Şube Müdürleri, İl Proje Ofisi yetkilileri, öğretmenler ve veliler katıldı.

 

Salonun açılışı için kurdeleyi kesen Vali Vekili Seçilmiş, salonun tüm öğrencilere ve öğretmenlerine hayırlı uğurlu olmasını diledi. SODES destekleriyle yeni halini alan salondaki ilk etkinliğe katılmak üzere salona geçen Vali Vekili Seçilmiş ve beraberindekiler, salonun eski ve yeni hallerinin gösterildiği slaytı izlediler. Slayt gösterisinin ardından bir konuşma yapan Vali Vekili Ramazan Seçilmiş; Şanlıurfa genelinde okullara yönelik ciddi yatırım ve çalışmalar yapıldığının altını çizerek, açılışını gerçekleştirdikleri salonun Cumhuriyet İlk Okulunun salon sorununu çözdüğünü ifade etti. SODES sayesinde beş okula daha bu şekilde çok amaçlı salon kazandıracaklarını sözlerine ekleyen Vali Vekili Seçilmiş; “bu salonlar sadece öğrencilerimizin değil okul aile birliklerimizin de toplantılarını yapabilecekleri mekanlar haline geldi” dedi.

 

İl Milli eğitim Müdürü Metin İlciisekonuşmasında; “Böyle güzel ve nezih bir salonda olmaktan çok mutluyum, emeği geçen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Artık eğitim kurumlarımız, dört duvardan ibaret değiller, okullarımızın sportif ve kültürel donatılar ile kurulmuş bir hale geldiği dönemi yaşıyoruz ve bu anlamda bugün burada çok amaçlı salonumuzun açılışını gerçekleştiriyoruz. Burada emeği geçenlere başta Sayın Valimiz Ramazan Seçilmiş başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler katılımcılara sergilendi. Programın sonunda Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci tarafından Vali Vekili Ramazan Seçilmiş’e eğitime verdiği destek ve katkılardan dolayıteşekkür plaketi takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır