Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi SODES Projesi hazırlayanlar dikkat

SODES Projesi hazırlayanlar dikkat

2008 yılında uygulamaya konan Sosyal Destek Programı (SODES) için, 2015 yılı başvuruları 15 Nisan’a kadar devam edecek.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2015 Pazartesi 09:20
SODES Projesi hazırlayanlar dikkat

Sosyal ihtiyaçların kısa sürede giderilmesini sağlamak üzere Valiliklerin doğrudan sorumlu olduğu, projeye dayalı bir yapıda oluşturulan ve 2008 yılından itibaren uygulamaya konan Sosyal Destek Programı (SODES)’e başvuru teklif çağrısı başladı.

GAP Eylem Planı kapsamında uygulamaya geçen Sosyal Destek Programı (SODES) 2015 yılı proje başvuru teklif çağrısı 13 Mart 2015 tarihinde yayınlanmaya başladı. Son başvuru tarihi 15 Nisan 2015 olan, 2015 yılı başvuruları; http://www.sodes.gov.tr/SODES.portal ve www.urfaprojeofisi.gov.tr adreslerinin ilgili bölümlerinden yapılabilecek.

15 Mayıs 2015 tarihine kadar Şanlıurfa Valiliği Proje Ofisine yapılan başvurular, Valilik Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirmeden sonra Kalkınma Bakanlığına gönderilecek. Valiliklerden Bakanlığa bildirilen proje teklifleri, bakanlıkça değerlendirildikten sonra ise desteklenecek projeler Valiliğe bildirilecek ve Bakanlık internet sitesinden kamuoyuna duyurulacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ceza yağdırdı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com