Advert
Advert
Advert

SODES 2011 hakkında bilgilendirme

SODES 2011 hakkında bilgilendirme
SODES 2011 hakkında bilgilendirme

Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) tarafından desteklenen SODES 2011 programı başvururu bilgilendirme toplantısı İl Kültür Turizm Müdürlüğü toplantı salonunda Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş başkanlığında gerçekleştirildi.

 

 Yapılan toplantıya kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinden temsilciler katıldı. Şanlıurfa Valiliği İl Merkez Proje Ofisi tarafından düzenlenen toplantıda SODES 2011 başvuruları hakkında teknik bilgi verilerek başvuru süreci anlatıldı. Toplantıda Şanlıurfa’nın son 3 yılda proje bakımından en çok para getiren il olduğu belirtilerek bu yılda aynı performansın gösterilmesi vurgusu yapıldı. SODES projeleri sayesinde yerel dinamikler harekete geçirilerek istihdam edebilirliğin artması, sosyal içermenin sağlanması ve kültürel sanatsal ve sportif faaliyetlerin arttırılması sağlanmaktadır.

 

SODES 2011 başvuru formları  www.sodes.gov.tr adresine girilerek buradan indirilecektir. Sistem 1 Mayıs 2011 tarihine kadar açık kalacaktır. Bu tarihten sonra sisteme yükleme yapılamayacağından proje hazır olsa bile kabul edilmeyecektir. Başvuru formları bir asıl ve 2 kopya olarak mavi dosya içerisinde delgeç ve zımba kullanılmadan dosyalanarak İl Merkez Proje Ofisine en geç 4 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 17’ye kadar teslim edilecektir. Başvuru formunun her sayfası paraflı, son sayfa ve ortakların beyanı kısmı imzalı ve mühürlü olmak zorundadır.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler