Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi SODES 2011 hakkında bilgilendirme

SODES 2011 hakkında bilgilendirme

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2011 Cuma 17:11
SODES 2011 hakkında bilgilendirme

Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) tarafından desteklenen SODES 2011 programı başvururu bilgilendirme toplantısı İl Kültür Turizm Müdürlüğü toplantı salonunda Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş başkanlığında gerçekleştirildi.

 

 Yapılan toplantıya kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinden temsilciler katıldı. Şanlıurfa Valiliği İl Merkez Proje Ofisi tarafından düzenlenen toplantıda SODES 2011 başvuruları hakkında teknik bilgi verilerek başvuru süreci anlatıldı. Toplantıda Şanlıurfa’nın son 3 yılda proje bakımından en çok para getiren il olduğu belirtilerek bu yılda aynı performansın gösterilmesi vurgusu yapıldı. SODES projeleri sayesinde yerel dinamikler harekete geçirilerek istihdam edebilirliğin artması, sosyal içermenin sağlanması ve kültürel sanatsal ve sportif faaliyetlerin arttırılması sağlanmaktadır.

 

SODES 2011 başvuru formları  www.sodes.gov.tr adresine girilerek buradan indirilecektir. Sistem 1 Mayıs 2011 tarihine kadar açık kalacaktır. Bu tarihten sonra sisteme yükleme yapılamayacağından proje hazır olsa bile kabul edilmeyecektir. Başvuru formları bir asıl ve 2 kopya olarak mavi dosya içerisinde delgeç ve zımba kullanılmadan dosyalanarak İl Merkez Proje Ofisine en geç 4 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 17’ye kadar teslim edilecektir. Başvuru formunun her sayfası paraflı, son sayfa ve ortakların beyanı kısmı imzalı ve mühürlü olmak zorundadır.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com