Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Sizler de katılabilirsiniz! 7 Bin TL Ödüllü yarışma

Sizler de katılabilirsiniz! 7 Bin TL Ödüllü yarışma

Harran Kaymakamlığı, Harran Belediyesi, Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği (ŞUFSAD) ve Marka Polis işbirliğiyle “Her An Harran” Fotoğraf Yarışması düzenleniyor. yarışmaya tüm fotoğraf severlerin katılabileceği açıklandı.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2016 Salı 11:09
Sizler de katılabilirsiniz! 7 Bin TL Ödüllü yarışma

“Her An Harran” Fotoğraf Yarışması 

Medeniyetlerin kesişme noktası olan Harran’ın tanıtılması ve fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirilmesi amacıyla “Her An Harran” Fotoğraf Yarışması düzenlendi.

Harran Kaymakamlığı, Harran Belediyesi, Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği (ŞUFSAD) ve Marka Polis işbirliğiyle gerçekleştirilen yarışma, amatör veya profesyonel tüm fotoğrafçılara açık olacak.

“Güzel Harranımız’ın tarihi, doğal güzellikleri ve insan yaşamı” temalı yarışmada; bir Mezopotamya şehri olan Harran’ın doğal güzellikleri, kubbe evleri, medeniyetlere ev sahipliği yapan tarihi mekanları, buğday tarlaları, el sanatları, gelenek ve görenekleri fotoğraflanarak ölümsüzleştirilecek.

Birinciye 7 bin TL ödül

Sadece 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında çekilen fotoğrafların değerlendirmeye alınacağı yarışmada; birinciye 7 bin TL, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 2 bin 500 TL ödül verilecek.

Yarışmanın jürisinde; Harran Kaymakamı Temel Ayca ile Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Erdal Kınacı, Haluk Uygur, Tekin Ertuğ, Burak Şenbak, Döne Otyam, Ergün Karadağ gibi önemli fotoğraf sanatçıları yer alıyor.

Yarışmayla ilgili detaylara www.heranharran.com adresinden ulaşmak mümkün.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com