Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Sizden beklentimiz memleketimizi ileriye taşımanızdır

Sizden beklentimiz memleketimizi ileriye taşımanızdır

Şanlıurfa Valiliği koordinesinde Emniyet Müdürlüğü tarafından Çanakkale, Bursa ve İstanbul’a gezi amaçlı gönderilen Eyyüp Göncü Lisesinden Öğrenciler Vali Güvençi Ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2012 Perşembe 15:36
Sizden beklentimiz memleketimizi ileriye taşımanızdır
Şanlıurfa Valiliği koordinesinde Emniyet Müdürlüğü tarafından Çanakkale, Bursa ve İstanbul’a gezi amaçlı gönderilen Eyyüp Göncü Lisesinden 90 öğrenciyi temsilen bir grup öğrenci Okul Müdürü Mehmet Vural ve Öğretmeleriyle birlikte gezi sonrası Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i ziyaret etti.

14-18 Mayıs 2012 tarihleri arasında Çanakkale, Burssa ve İstanbul’un tarihi ve Turistik yerlerini gezen öğrenciler Şanlıurfa’ya döner dönmez Vali Güvenç’e teşekkür ziyaretinde bulunarak, gezdikleri gördükleri yerler hakkında izlenimlerini anlattılar. Aralarında ilk kez il dışına çıkmanın heyecanını yaşayan öğrenciler, “Sayın Valimiz Celalettin Güvenç’e çok teşekkür ediyoruz. Onun sayesinde şimdiye kadar hayal ettiğimiz ama bir türlü göremediğimiz yerleri gördük. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi. Bu tür gezilerin devam etmesini isteyen öğrenciler diğer arkadaşlarının da bu tür gezilerden faydalanmak istediğini belirttiler.

Öğrencilerin çok iyi imkânlarla eğitimlerini sürdüklerini söyleyen Vali Güvenç, günümüzde bilgiyle teknoloji ile başarı sağlandığını belirtti. Türkiye’yi ileriye taşıyacak neslin günümüz gençleri olduğunu söyleyen Vali Güvenç, “Cehalet en büyük düşmandır. Huzur olsun, çalışalım üretelim, kazanalım saygın bir ülkenin saygın vatandaşları olalım. Bakın sizlere ağabeylik ablalık yapan öğretmenleriniz her biri bir yerlerden gelmiş hizmet ediyor sizlere. Sizler de yarın başka memleketlere gidip hizmet edeceksiniz. Sizden beklentimiz okumanız, çalışmanız memleketimizi ileriye taşımanızdır” diyerek konuşmasını sürdürdü.

Vali Güvenç, bu tür gezileri sürdüreceklerini ifade ederek, daha çok öğrenciyi görmedikleri yerlere gitmelerini sağlayacaklarını belirtti.  Vali Güvenç, ziyaretin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirerek, öğrencilere Mehmet Akif Ersoy’un “Safahat” adlı kitabını hediye etti.

Öte yandan Vali Celalettin Güvenç’i makamında gerçekleşen ziyaret sırasında Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu da hazır bulundu.

eyyüp göncü lisesi ziyaret ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Evlilik programlarındaki rezalet gündemden düşmüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com