Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Siz onlara yardım ediyorsunuz ama!

Siz onlara yardım ediyorsunuz ama!

Ülkelerindeki savaşta mağdur olan insanların durumuna sesiz kalmayan Suriyeli minikler, Suriye’ye yapılan çalışmalara destek olmak amacıyla kumbaralarında biriktirdikleri paraları İHH’ya bağışladılar. İman, Eman, Dücane kardeşler Suriye’de savaşta mağdur olan insanların durumuna sesiz kalmayan Suriyeli minikler, Suriye’ye yapılan çalışmalara destek olmak amacıyla kumbaralarında biriktirdikleri paraları İHH’ya bağışladılar.

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2016 Çarşamba 09:05
Siz onlara yardım ediyorsunuz ama!

İman, Eman, Dücane kardeşler Suriye’de savaşın başlamasıyla beraber ailesiyle 4 yıl önce Türkiye’ye gelmek zorunda kalmışlar. Türkiye’nin Şanlıurfa İli Süleymaiye mahallesinde vatan özlemiyle yaşayan İman, Eman, Dücane, kendileri gibi savaş mağdurlarının durumuna sesiz kalmayarak her gün topladıkları paraları İHH’nın Suriye çalışmalarına destek olmak amacıyla İHH’ya bağışladılar. Topladıkları 51.5 TL’yi İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliğine getiren Suriyeli minik kardeşler Suriye’ye yaptıkları çalışmalardan dolayı İHH’ya teşekkür edip paraları İHH Ş.Urfa Temsilcisi Behçet Atila’ya teslim ettiler.

Suriyeli miniklere gösterdikleri takdire şayan davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür eden İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilcisi Behçet Atila, “İman, Emman ve Dücane kardeşlerin İHH’nın Suriye ile ilgili çalışmaları bildiklerini ve bu çalışmaya katkı sağlamak amacıyla bizden kumbara talep edip onunla topladıkları paraları derneğimize getirip Suriye çalışmaları için bağışladılar. Kendilerine bu örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah ülkelerindeki savaş biran önce sona erer ve en kısa zamanda vatanlarına kavuşurlar” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com