Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Siyonist İsrail yine Filistin'e saldırdı

Siyonist İsrail yine Filistin'e saldırdı

İsrail terör devleti saldırılarına devam ediyor.

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2014 Çarşamba 23:06
Siyonist İsrail yine Filistin'e saldırdı

Geçtiğimiz günlerde önce 3 İsrailli gencin öldürülmesinin ardından bu kez 16 yaşındaki Filistinli bir genç kaçırılarak öldürüldü. Yüksek tansiyon bugün had safaya ulaştı. Çıkan olaylarda 70 Filistinli plastik mermilerle yaralandı. Son gelişme İsrail ordusunun Batı Şeria’da saldırılarını artırdı.

İSRAİL ORDUSU YARDIM İSTEDİ

Batı Yaka'da Filistinli gençler İsrail birlikleri ile catisiyor. İsrail özel kuvvetlerinden takviye istedi.

Hamas'dan İsrail'i Titretecek Açıklama

İslami Direniş Hareketi Hamas, Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırılan ve bugün şehid edilen 16 yaşındaki Muhammed Ebu Kadir’in şehadetiyle ilgili yeni bir bildiri yayımladı.

Hamas tarafından yayımlanan bildiri şu şekilde:

“İslami Direniş Hareketi olarak, İsrailli Yahudi yerleşimcilerin 16 yaşındaki Muhammed Ebu Kadir’i şehid ederek işlediği iğrenç suçu kınıyoruz. Biliyoruz ki bu iğrenç suçu Netanyahu planladı ve Yahudi yerleşimcilere uygulama emri verdi. Bu suç Siyonist İsrail’in ırkçı çirkin yüzünü yansıtıyor. İsrail Filistin halkını terörle suçlarken, kendisi kadın erkek, büyük küçük ayırmaksızın Filistin halkına, Filistin topraklarına ve mukaddeslerine terörün her türlüsünü uyguluyor.

Bu çerçevede biz bütün herkesi, Siyonist İsrail’in bu iğrenç uygulamalarına bakmaya çağırıyoruz.

Aynı şekilde, dün 3 İsraillinin ölümüne hüngür hüngür ağlayan, ancak bugün şehid olan çocuk için doğru düzgün bir tepki göstermeyen Mahmud Abbas’ı, Yahudi yerleşimcileri koruyan ve Batı Şeria’da direnişi engelleyen güvenlik koordinasyonunu durdurmaya çağırıyoruz.

Biz bütün insan hakları ve çocuk hakları örgütlerinden, Siyonist İsrail’in ve Yahudi yerleşimcilerin gerçek yüzün açığa çıkarmak için yüksek sesle haykırmalarını talep ediyoruz.

Bu suçun işlenmesinde doğrudan sorumluluğu olan Siyonist İsrail şunu bilsin ki, yaptıklarının bedelini çok yakında ödeyecekler”.

islamianaliz

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Türkiye 4 Bin askerle hedefe kilitlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com