Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Siyasi partiler seçimler için toplamda 553 kadın aday gösterdi AK Parti 1, MHP 1 türbanlı aday gösterirken, HAS Parti 30, BBP ise 27 türbanlı aday gösterdi

Siyasi partiler seçimler için toplamda 553 kadın aday gösterdi AK Parti 1, MHP 1 türbanlı aday gösterirken, HAS Parti 30, BBP ise 27 türbanlı aday gösterdi

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 23:42
Siyasi partiler seçimler için toplamda 553 kadın aday gösterdi  AK Parti 1, MHP 1 türbanlı aday gösterirken, HAS Parti 30, BBP ise 27 türbanlı aday gösterdi

Siyasi partiler 12 Haziran seçimleri için toplamda 553 kadın aday gösterdi. AK Parti 1, MHP 1 türbanlı aday gösterirken, HAS Parti 30, BBP ise 27 türbanlı adaya listesinde yer verdi.

68 kadın adayı listeye koyan MHPde türbanlı aday modeliyle ilgili olarak Meclise girdiğinde baş örtüsünü çıkarma ilkesi benimsenmişti.

Uşaktan ikisi kadın 3 vekil adayı açıklayan MHP, türbanlı kadın adayını ikinci sıraya koydu. Tıbbi teknolog olarak görev yapan Filiz Canbulat Uşakta ikinci sırada.

İşte Filiz Cabut Yükselin öz geçmişi:

1978 Uşak Eşme Doğumlu olan Filiz Cabut Yüksel; İlk ve orta örenimin Eşmede tamamladıktan sonra Uşak Sağlık Meslek Lisesini bitirdi. 1997 Yılından itibaren iki yıl Eşme Güneyköy ve Yeşilkavak ta ebelik hizmetinde bulundu.

2001 yılında Ankara Nesibe Gevher Sağlık Eğitim Enstitüsünü kazanıp ilk yardım ve acil yardım bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra kazandığı sınavla memur olmaya hak kazanarak Ankara il Sağlık Müdürlüğüne bağlı Tıbbi teknolog olarak görevler yaptı..

MHP Milletvekili aday adayı olmak üzere geçtiğimiz aylarda görevinden istifa etti ve aday adaylığını açıkladı.. Filiz Cabut Yüksel Aynı zamanda MHP Siyaset ve Liderlik okulu mezunu ve halen Ufuk Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimi almaktadır.. Filiz Cabut Yüksel evli ve iki kız çocuk annesi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com