Advert
Advert
Advert

Siyasetçileri Buluşturan Sünnet Düğünü

Şanlıurfa Cumhuriyet parkı sosyal tesisleri ve havuz başında olan Şanlıurfa Büyükşehir 1. Hukuk Müşaviri Avukat Mustafa Güneş’in oğlu Muhammed Emin Güneş sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Siyasetçileri Buluşturan Sünnet Düğünü
Siyasetçileri Buluşturan Sünnet Düğünü admin

Cumhuriyet parkı sosyal tesislerinde olan Güneş ailesinin sünnet törenine Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkanı Nihat Çiftçi,Ak parti il başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol,Şanlıurfa baro başkanı Ahmet Tüysüz,Şanlıurfa Halk sağlığı müdürü Yaşar Şimşek,Ak parti eski il başkanı Yusuf Eğilmez, Şanlıurfa Büyükşehir belediye daire başkanları,Ak parti belediye meclis üyeleri,STK başkanları,Muhtarlar, Siyasetçiler, iş adamları ve yakınları düğüne katıldı.

 

 Sünnet düğününde Şanlıurfa Büyükşehir belediye 1. Hukuk Müşaviri  Avukat Mustafa Güneş ve kirvesi Şanlıurfa büyükşehir belediye meclis üyesi avukat Sabri Yetim davetli misafirlerini  kapıda karşılayarak misafirlerle tek tek ilgilendiler. Güneş ailesinin sünnet düğününe kirveliğini Şanlıurfa büyükşehir meclis üyesi Avukat Sabri Yetim üstlendi.

 

Mutlu bir gün yaşadıklarını belirten Şanlıurfa Büyükşehir belediye 1. Hukuk Müşaviri  Mustafa Güneş: "Mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli dostlarımıza ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum.Kirvem Avukat Sabri Yetim beye’de bizleri kırmayıp bu mutlu günümüzde yanımızda olduğu için kendisine ve ailesine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kirvesi Avukat Sabri Yetim ise: "Başta kirvem dava arkadaşım Mustafa Güneş’e öncelikle hayırlı uğurlu olmasını dilerim.Ve  Ak parti il başkanım Zeynel Abidin Beyazgül’e Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkanı Nihat Çiftçi’ye ,Ak parti belediye meclis üyelerimize,kıymetli dava arkadaşlarımıza bütün misafirlerimize bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum.İnşallah darısı Muhammet Emin Güneş’in evliliğine diyorum" dedi. Güneş ailesinin sünnet merasimi gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı