Advert
Advert
Advert

Siyasetçileri buluşturan nişan töreni

Şanlıurfa Ak parti milletvekili Seydi Eyyüpoğlu’nun oğlu Avukat Ömer Eyüpoğlu ve İş adamı Enver Gülel’in kızı Derya Gülel ile görkemli bir şekilde nişanlandılar.

Siyasetçileri buluşturan nişan töreni
Siyasetçileri buluşturan nişan töreni

Şanlıurfa nevali otelinde olan nişan töreninde genç çiftlerin piste çıkmasıyla davetli misafirler genç çiftlere dolar atmak için adeta birbirleriyle yarıştılar.Nişan törenine davetli misafirlerden şanlıurfa valisi Celalettin Güvenç,İl Emniyet Müdürü Mehmet Liğoğlu,Ak parti Şanlıurfa milletvekili Mahmut Kaçar,Halil Özcan,Ak parti il başkanı Yusuf Eğilmez,Ticaret Sanayi Odası Başkanı Eyyüp Sabri Ertekin,Ticaret Borsası Başkanı Memet Kaya,Özel idare genel sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu,Ak parti il genel meclis başkanı Mustafa Yavuz,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu,Ak parti Haliliye ilçe başkanı avukat İbrahim Halil Kızılelma,  İş adamı Yaşar Hamitanoğlu,İş adamı Abdurahman Eyyüpoğlu,İş adamı Nuri Toprak,İş adamı Bekir Akyol,İş adamı Mehmet Çavuş, iş dünyası, bürokrasi nişan törenine katılanlar arasındaydı.

 

Genç çiftin nişan yüzüklerini Şanlıurfa ak parti milletvekili Mahmut Kaçar ve Ak parti milletvekili Halil Özcan nişan yüzüklerini taktılar. sanatçı Şahin Halhallı’nın birbirinden güzel Türkçe ve Kürtçe şarkılar seslendirerek nişan merasimine renk kattılar.

Ak parti Şanlıurfa milletvekili Seydi Eyyüoğlu yapmış olduğu açıklamada öncelikle buğun mutlu günüm oğlum ömer’in nişanı bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum ve oğlum ömer gelinim derya’yada bundan sonraki yaşantılarında başarılar diliyorum dedi. iş adamı Enver gülel ise her iki aileye hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü