Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Siyaset Okuluna konuşmacı olarak katılıyor

Siyaset Okuluna konuşmacı olarak katılıyor

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2011 Cuma 11:56
Siyaset Okuluna konuşmacı olarak katılıyor

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından bu yıl 6.si düzenlenen “Siyaset Okulu”na konuşmacı olarak katılıyor.

         19 Şubat 2011 Cumartesi Günü saat 11.30 ile 12.45 arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi’nde davetlilere hitap edecek olan Başkanı Fakıbaba, katılımcılara yerel yönetimler ve liderlik konusundaki birikimlerini aktaracak.

       Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu Başkanı Burak Küntay’ın daveti üzerine İstanbul’da bulunan Belediye Başkanı Fakıbaba, her yıl olduğu gibi bu yılda katılacağı “Siyaset Okulu”nda öğrencilerin sorularını cevaplayacak

Siyaset Okulu

     Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu’nun Türkiye’de gerek ismiyle gerek formatıyla gerekse içeriğiyle bir ilk olarak düzenlediği Siyaset Okulu sertifika programı bu sene altıncı yaşını dolduruyor. Her sene yaklaşık 15 hafta boyunca Cumartesi günlerinde düzenlenen bu sertifika programın amacı; globalleşen dünyada siyasetin ve siyasetçinin değişen profiline uyum sağlayabilmek için bugünün ve yarının liderlik adaylarını objektif bilgi ve verilerle donatmak.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com