Advert
Advert
Advert

Siyaset akademisi LGS’yi aratmadı

AK Parti Şanlıurfa teşkilatı tarafından düzenlenen siyaset akademisi sınavı yapıldı.

Siyaset akademisi LGS’yi aratmadı
Siyaset akademisi LGS’yi aratmadı
AK Parti siyaset akademisi sınavı LGS sınavını aratmadı. Sınav kitapçıkları ve cevap anahtarı mühürlü torbada katılımcıların gözetiminde açıldı. Sınav kitapçıkları ve cevap anahtarı Genel Merkez’den bir görevli gözetiminde getirildi.

AK Parti İl teşkilatı AR-GE başkanlığınca düzenlenen 8 haftalık Siyaset Akademisi maratonun sonunda düzenlenen sınav Pazar günü saat 13:00’da SGK İl Binası Konferans Salonunda yapıldı.

Sınav hakkında bilgi veren AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Siyaset Akademisi İl Koordinatörü Nusret Urmak; “Sekiz haftalık siyaset akademisi maratonu sonunda bugün tüm katılımcılara yönelik sınav yapıldı. Sınav kitapçıklarımız A, B ve C kitapçıklarından oluştu. Sınav yapıldıktan sonra cevap anahtarı gözetmenler tarafından Genel Merkez’den gelen görevliye teslim edildi. Sınav sonuçları AK Parti Genel Merkezimiz tarafından incelendikten sonra açıklanacaktır. Sınavda 1. Olana AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan belgesini takdim edecek. AK Partimizce düzenlenen Siyaset Akademisi uzman hocalarımızca ders verildi. Akademiye katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyor bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.  Siyaset akademisine katılan uzman hocalarımıza, katılımcılarımıza ve organizasyonda emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.Siyaset akademisi katılımcılarına toplamda 50 soru soruldu. Sorular son yıllardaki siyasi gelişmeler ve ekonomik içerikten oluştu.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle