Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Siyaset akademisi 13 Kasım'da başlıyor

Siyaset akademisi 13 Kasım'da başlıyor

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2010 Cuma 11:24
Siyaset akademisi 13 Kasım'da başlıyor

AK Parti tarafından yürütülen Siyaset Akademisi çalışmaları kayıt süreci devam ederken başlama tarihinde bir değişikliğe giderek 13 Kasım Cumartesi günü başlayacak olmasından dolayı AK Partiden bir açıklama geldi.

 

Bugüne kadar yaklaşık 30.000 katılımcıya ulaşan Siyaset Akademisi, Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da talimatlarıyla, Türkiye genelinde daha da yaygın ve etkin programlar yürütecek ve Demokratikleşme, Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi alanlarını kapsayacak yeni bir eğitim dönemine başlıyor.

Siyaset Akademisi, bir parti eğitim faaliyeti olmakla birlikte, parti ve siyasal görüş ayırt edilmeksizin 18 yaşın üzerindeki her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına açık bir siyasal eğitim ve sosyal paylaşım faaliyetidir.

Amacımız, geleceğin Türkiye’sinin şekillenmesinde etkin rol üstlenecek bireylere hem siyasal hem sosyal hem de kültürel alanlarda daha etkin bir donanım kazandırmaktır.

Katılımcılar bu eğitim döneminde önemli siyasetçi ve akademisyenleri dinleyip mevcut donanımlarını ve bilgi düzeylerini geliştirme fırsatı bulacaklardır. Programda teorik ve güncel konulara dönük derslerin yanı sıra kişisel gelişim, deneyim paylaşımı dersleri de olacaktır. Program sonunda yapılacak sınavda, katılımcılardan başarılı olanlara başarı sertifikası verilecektir.

Güncel siyasi ve ekonomik konulara ilgi duyan, sosyal ilişkilerini geliştirmeyi arzulayan ve ülke meselelerine duyarlı tüm vatandaşlarımız bu programa katılabilir.

Daha önce “Siyaset akademisi başlama tarihi 06 Kasım” olarak duyurduğumuz tarihte değişikliğe giderek bir hafta ertelettik. 13 Kasım Cumartesi günü Siyaset Akademisi Şanlıurfa İl Koordinatörlüğünce düzenlenen Programımız 13 Kasım–30 Aralık tarihleri arasında Cumartesi günlerinde 10.00 / 14.00 saatleri arasında Urfa City (Mozaik AVM) salonunda yapılacaktır.

Kayıtlarımız devam ediyor, başvuruların İl Başkanlığımıza yapılması gerekmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

AK Parti Siyaset Akademisi

Şanlıurfa İl Koordinatörlüğü

  

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com